• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   हवाई उडानका लागि उड्डयन मौसम सेवा महत्वपूर्ण छ: मन्त्री बस्नेत ★   कोशी सरकार विरुद्धको रिट हेर्दाहेर्दैमा ★   कुमारीको मनोभावमा आधारित नाटक ‘अग्निच्क्षु’ मञ्चित ★   रूग्ण उद्योग पुनःसञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँः प्रधानमन्त्री ★   विपद्लाई निमिट्यान्न गर्न सकिँदैन, न्युनिकरणका लागि सबै एक हुनुको विकल्प छैनः अध्यक्ष नेपाल ★   राष्ट्रपति पौडेलसँग महानिर्देशक हुंग्बोको शिष्टाचार भेट ★   जनप्रतिनिधि र पार्टीबीचको सम्बन्ध सुमधुर हुन आवश्यकः उपसभापति खड्का ★   अस्ट्रेलियाको भरमा इंग्ल्याण्ड टोली, अष्ट्रेलियाले उतार्ला कि पछार्ला ? ★   रूग्ण उद्योग पुन:सञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँ: प्रधानमन्त्री ★   मन्त्रीपरिषद् पुनर्गठन गर्नेबारे मलाई जानकारी छैन, प्रधानमन्त्रीसँग सोधौँला: माधवकुमार नेपाल

सानदार कमब्याक गर्दै म्यान्चेस्टर सिटीले लाइप्जिगलाई हरायोएजेन्सी । च्याम्पियन्स लिग फुटबल अन्तर्गत इंग्लिस क्लब म्यान्चेस्टर सिटीले जित निकालेको छ ।

गएराति भएको समूह चरणको खेलमा सिटीले जर्मन क्लब आरबी लाइप्जिगलाई ३–२ गोलले पराजित गरेको हो । घरेलु मैदानमा सिटी पहिलो हाफमा २–० गोलले पछि परेको थियो ।

खेलको १३ औं र ३३ औं मिनेटमा लोइस ओपेन्डाले गोल गर्दै पाहुना टोलीलाई पहिलो हाफमा २–० को अग्रता दिलाएका थिए । तर, दोस्रो हाफमा सिटीले ३ गोल फर्कायो ।

५४ औं मिनेटमा एर्लिङ हालाण्ड, ७० औं मिनेटमा फिल फोडेन र ८७ औं मिनेटमा युलियन अल्भारेजले गोल गरे । ५ खेलमा ५ जित निकालेको सिटी नकआउट चरणमा प्रवेश गरिसकेको छ । लाइप्जिग पनि ९ अंकका साथ नकआउट चरणमा प्रवेश गरेको छ ।