• ९ असार २०८१, आईतवार
  •      Sun Jun 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाल–चीनबीचको सम्बन्ध नयाँ उचाइमा पुगेको छ: उपाध्यक्ष घिमिरे ★   लैंगिक समानता घरबाटै सुरु गरौ, लैंगिक हिंसा अन्त्य गरौ ★   ‘मिस ग्राण्ड नेपाल-२०२४’को आवेदन खुला ★   गाग्रीमा पानी ओसार्ने समस्या समाधान हुन्छः खानेपानीमन्त्री राई ★   शहरी विकास मन्त्रालयको बजेट असन्तुलित रहेको भन्ने भनाईमा सत्यता छैनः मन्त्री बुढा ★   वैदेशिक रोजगारीमा जाने ९६ प्रतिशत नागरिक ठगिएका छन्, टुलुटुलु हेरेर बस्न सक्दिनँः मन्त्री अर्याल ★   दक्षिणी मेक्सिकोमा एक हप्ताभित्र दुई नगर प्रमुखको हत्या ★   टी–२० विश्वकपको इतिहासमा पहिलो खेल खेलेका वेस्ट इन्डिज र दक्षिण अफ्रिका भिड्दै ★   जिबी राईलाई पक्राउ गर्ने नियत गृहमन्त्रीको छैन: प्रकाशशरण महत ★   प्रधानमन्त्री बलियो हुनुहुन्छ, उहाँकै कमाण्डमा देश अघि बढ्छ: महेश बर्तौला

१० वर्ष कान्छी प्रेमिकासँग विवाह गर्दै रणदीप हुड्डाएजेन्सी । बलिउड अभिनेता रणदीप हुड्डाले आफ्नो विवाहको मिति घोषणा गरेका छन् । उनी आफ्नी लामो समयदेखिकी प्रेमिका लिन लैशरामसँग नोभेम्बर २९ मा मणिपुरमा विवाह गर्दैछन् । यसबारे जानकारी दिँदै रणदीपले पोस्ट साझा गरे ।

अभिनेताले लेखेका छन्, ‘महाभारतमा अर्जुनले मणिपुरी योद्धा राजकुमारी चित्रांगदासँग विवाह गरेका थिए । हामी पनि परिवार र साथीभाइको आशीर्वादमा विवाह गर्न जाँदैछौं । हामी तपाईसँग यो कुरा साझा गर्न पाउँदा धेरै खुसी छौं कि हाम्रो विवाह २९ नोभेम्बर २०२३ मा इम्फाल, मणिपुरमा हुँदैछ, त्यसपछि हामी मुम्बईमा रिसेप्शन पनि दिनेछौं । हामीलाई तपाईंको आशीर्वाद चाहिन्छ ।’

ई–टाइम्सको रिपोर्टका अनुसार रणदीप हुड्डा र लिन लैशरामको विवाह संस्कार २९ नोभेम्बरको दिउँसोदेखि सुरु भएर रातिसम्म चल्नेछ । उनीहरुले मणिपुरको परम्परा अनुसार मणिपुरी पहिरन लगाएर विवाह गर्नेछन् । विवाहको साँझ मणिपुरको लोकगीतले सजाइनेछ, जहाँ खाना पनि त्यही परम्पराको हुनेछ । विवाहका सबै संस्कार मणिपुरमा हुनेछन् । त्यसपछि जोडीले मुम्बईमा रिसेप्शन दिनेछन् ।

रणदीप हुड्डाकी प्रेमिका लिन लैशराम एक अभिनेत्री र मोडेल हुन् । उनले सन् २००७ मा रिलिज भएको फिल्म ओम शान्ति ओमबाट आफ्नो अभिनय करियर सुरु गरेकी थिइन् । यसपछि लिन म्यारी कोमरंगुन जस्ता फिल्ममा पनि काम गरिन् । लिन हालै रिलिज भएको नेटफ्लिक्स फिल्म जाने जानमा पनि करिना कपूरसँग देखिएकी छिन् ।