• २१ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Dec 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   इन्टरपोलको महासभामा सहभागी भई प्रहरी महानिरीक्षक स्वदेश फिर्ता ★   जलवायु परिवर्तन र वायु प्रदूषणको विनाशकारी चक्र तोड्न काठमाडौँसहित विश्वका ८ ठूला सहर प्रमुखहरुको प्रतिबद्धता ★   हरमनप्रीत कौरले धोनी–कोहली जस्ता दिग्गजहरूलाई पछि पारिन् ★   सैंबु खुला ब्याडमिन्टन: सेमिफाइनलका खेलहरु सम्पन्न, फाइनल खेल शनिबार ★   एमालेको सङ्कल्प यात्रा पर्वतमा ★   मन्त्रिपरिषद्को बैठक बस्दै ★   चिसोले जमेको पञ्चकुुण्ड तालमा रमाउँदै पर्यटक ★   एनसेल प्रकरण: `अपार करछलि´को गहिरो अनुसन्धान जरुरी : महामन्त्री शर्मा ★   म्यान्चेस्टर युनाइटेडले चेल्सीलाई हरायो ★   एस्टन भिल्लासँग हार्यो म्यान्चेस्टर सिटी

तत्कालीन नीतिको पछाडि दीर्घकालीन रणनीति हुन्छ– प्रचण्डकाडमाडौँ । नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले पार्टीले लिने तत्कालीन नीतिका पछाडि दीर्घकालीन रणनीति हुने बताउनुभएको छ । पार्टीको यस्तै नीति नबुझ्दा विगतमा माओवादी पार्टी फुटेको र अहिले बुझ्न थालेपछि विस्तारै पार्टीमा फर्किन थालेको उहाँले बताउनुभयो । 

नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्व नेकपाको जुम्ला जिल्ला समितिलाई आज माओवादीमा प्रवेश गराउँदै उहाँले क्रान्ति गरिन्छ भन्दै माओवादी छाडेकाहरु अहिले मूल पार्टीमै फर्किन थालेको बताउनुभयो । उहाँले अन्य साथीहरुलाई पनि पार्टीमा फर्कन आह्वान गर्नुभयो ।

विगतमा पार्टीले बनाएको नीतिप्रति भ्रम सिर्जना भएर पार्टी छोड्नेहरु अहिले पार्टीको दीर्घकालीन रणनीति बुझेर मूल पार्टीमा फर्किन थालेको उहाँको भनाइ थियो । 

विप्लव नेतृत्वको जुम्ला जिल्ला इन्चार्ज चन्द्रबहादुर तिरुवा ‘रविकिरण’ लगायतका जिल्ला कमिटीका सदस्यहरु माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गरेका हुन् ।