• ९ असार २०८१, आईतवार
  •      Sun Jun 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाल–चीनबीचको सम्बन्ध नयाँ उचाइमा पुगेको छ: उपाध्यक्ष घिमिरे ★   लैंगिक समानता घरबाटै सुरु गरौ, लैंगिक हिंसा अन्त्य गरौ ★   ‘मिस ग्राण्ड नेपाल-२०२४’को आवेदन खुला ★   गाग्रीमा पानी ओसार्ने समस्या समाधान हुन्छः खानेपानीमन्त्री राई ★   शहरी विकास मन्त्रालयको बजेट असन्तुलित रहेको भन्ने भनाईमा सत्यता छैनः मन्त्री बुढा ★   वैदेशिक रोजगारीमा जाने ९६ प्रतिशत नागरिक ठगिएका छन्, टुलुटुलु हेरेर बस्न सक्दिनँः मन्त्री अर्याल ★   दक्षिणी मेक्सिकोमा एक हप्ताभित्र दुई नगर प्रमुखको हत्या ★   टी–२० विश्वकपको इतिहासमा पहिलो खेल खेलेका वेस्ट इन्डिज र दक्षिण अफ्रिका भिड्दै ★   जिबी राईलाई पक्राउ गर्ने नियत गृहमन्त्रीको छैन: प्रकाशशरण महत ★   प्रधानमन्त्री बलियो हुनुहुन्छ, उहाँकै कमाण्डमा देश अघि बढ्छ: महेश बर्तौला

‘कोलिफर्म’ भेटिएको सर्दु खोलाको पानी पिउदै हर्कले भने ‘हेरौँ है त मलाई पनि डेंगी लाग्छ लाग्दैन?’काठमाडौँ । धरान उपमहानगरपालिकाका प्रमुख हर्क साम्पाङले ‘कोलिफर्म भेटिएको सर्दु खोलाको पानी पिउदै पानीका नाममा राजनीति गरेको आरोप लगाउनु भएको छ ।

धरानमा बितरण गरिएको पानीमा कोलिफार्म भेटिएको पुष्टि भएको थियो । सबैतिर बाट गुनासो आएपछि उपमहानगर प्रमुख साम्पाङले उक्त खोलाको शीरमा गएर बोटलबाट पानी निकाली सिधै पिएका छन् । उनले भनेका छन्, “सबैले यो पानी पिएर डेंगी लाग्यो भनेका छन्, म यो पानी पिउँछु, हेरौँ है त मलाई पनि डेंगी लाग्छ लाग्दैन ।”

उनले भनेका छन्, “यति मिठो पानीलाई गाली गरेर !, हुन त यसलाई फिल्टर गरेर खाने हो तर म डाइरेक्ट नै खाइदिन्छु, हाम्रो प्रोजेक्टलाई गाली गर्नेहरुले हेर्नुहोस् भोलि मलाई यो पानी पिएर डेंगी लागेछ भने यो पानीले डेंगी लाग्छ भनेर भनौँला ।”

उक्त खोलाबाट वितरण गरिएको पानीमा कोलिफर्म भेटिएपछि धरानबासीमा डेंगी लागेको र आँखा पाक्ने रोग फैलिएको व्यापक गुनासो आएपछि उपमहानगर प्रमुख साम्पाङले उक्त खोलाको शीरमा गएर बोटलबाट पानी निकाली सिधै पिएका छन् ।