• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   एकसिङ्गे गैँडाको खाग खरिद बिक्रीको अभियोगमा मुद्दा दायर ★   नेप्से परिसूचक सामान्य अङ्कले बढ्दा पाँच अर्बमाथिको कारोबार ★   नेपालगञ्जको बजेट रु एक अर्ब ५० करोड ३८ लाख ८६ हजार ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका मन्त्रालयहरुबीचको समन्वयमा समिति बनाइने ★   तारकेश्वर नगरपालिका-३ स्थित जितपुर पाँचमानेमा अवस्थित धार्मिक एवं पर्यटकीय स्थल भुवनेश्वरी मन्दिर ★   जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिकाको नगरसभामा कुर्सी हानाहान ★   भ्रष्टाचारबिरुद्ध अझ निर्मम बन्न सरकारलाई सांसद गैरेको आग्रह ★   संसद् सचिवालयका कर्मचारीका माग पूरा गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका लागि कानुन बनाउन समिति बनाईने ★   वित्तीय हस्तान्तरण गरिएका कार्यक्रम कार्यान्वयनका लागि प्रदेश तहको समन्वय प्रणाली विकास गर्नुपर्छ: मन्त्री चौधरी

राष्ट्रिय महिला क्रिकेट टोलीको ब्याटिङ प्रशिक्षकमा पूर्वभारतीय क्रिकेटर पालशिकर नियुक्तकाठमाडौँ । पूर्व भारतीय क्रिकेटर देवीका पाल्सिकर नेपाली राष्ट्रिय महिला क्रिकेट टोलीको ब्याटिङ प्रशिक्षकमा नियुक्त भएकी छिन्।

नेपाल क्रिकेट संघ (क्यान) ले ४४ वर्षीया पालशिकरलाई नेपालको सिनियर राष्ट्रिय महिला टोलीको ब्याटिङ प्रशिक्षकमा नियुक्त गरेको हो ।

पालशिकर नेपालको राष्ट्रिय महिला क्रिकेट टोलीको प्रशिक्षकका रुपमा नियुक्त हुने पहिलो विदेशी हुन् । अलराउन्डर पाल्सिकरले भारतको सिनियर राष्ट्रिय टोलीबाट टेस्ट र एकदिवसीय दुबै प्रतियोगिता खेलेकी छन् ।

पछिल्लो १० वर्षयता प्रशिक्षकको भूमिकामा सक्रिय रहेकी पालशिकरको ब्याटिङ प्रशिक्षकमा नेपाली खेलाडीको क्षमता अभबृद्धिमा मद्दत पुग्ने क्यानले विश्वास लिएको छ ।

पछिल्लो समय नेपालले टी–२० विश्वकपको एसियाली छनोटको तयारी गरिरहेको छ। अगस्त २८ देखि सेप्टेम्बर ६ तारिखसम्म मलेसियामा आयोजना हुने उक्त प्रतियोगितामा नेपालसहित ११ राष्ट्रको सहभागिता रहने छ ।