• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रधानमन्त्रीको आवाजलाई नै नसुनि बजेट पारित भयो: सांसद खतिवडा ★   केदार कार्कीको रिट खारेज, मुख्यमन्त्रीमा हिक्मत कार्कीको निरन्तरता ★   बजेट शतप्रतिशत कार्यान्वयन गर्न सरकारले सामथ्र्य देखाउनुपर्छ: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   टेलिभिजन शोमा गरेको टिप्पणीलाई लिएर स्वस्तिमा र साम्राज्ञीले मागे जसितासँग माफी ★   अस्पताल भर्ना भएपछि पानी सङ्कटको विषयमा जारी भारतिय जलमन्त्रीको भोक हडताल समाप्त ★   आयकर ऐनको दफा ५७ लगानी प्रोत्साहनका लागि संशोधन गरिएको हो: अर्थमन्त्री पुन ★   बलिउड स्टारको पारिश्रमिक लगातार बढेपछि अनिल कपुरले दिए फ्रिमा काम गरेको उदाहरण ★   धनराजको घोषणा: मैले एक रुपैयाँ पनि भ्रष्टाचार गरेको प्रमाण ल्याए राजनीति छोड्छु ★   गगनको टिप्पणी: म जादुगर हो भनेको जस्तो गरी यताउति उफ्रिने काम प्रधानमन्त्रीलाई छोडिदिउँ ★   नेप्से परिसूचक पाँच दशमलव ६० अङ्कले बढ्यो

ब्राजिल विश्वकपको समूह चरणबाटै बाहिरियोएजेन्सी । ब्राजिल फिफा महिला विश्वकपको समूह चरणबाटै बाहिरिएको छ । बुधबार दिउँसो भएको समूह चरणको अन्तिम खेलमा जमैकासँग गोलरहित बराबरी खेलेको ब्राजिलको यात्रा लिग चरणमै समाप्त भएको हो ।

यस्तै अर्को खेलमा फ्रन्सले पानामालाई ६–३ गोलले पराजित गर्यो ।

यस समूह एफ बाट फ्रान्स र जमैकाले अन्तिम १६ मा स्थान बनाएका छन् । फ्रान्स समूह विजेता बन्दै नकआउट चरणमा प्रवेश गर्दा जमैका उपविजेता बन्यो । फ्रान्सको ३ खेलबाट ७ अंक छ भने जमैकाको समान खेलबाट ५ अंक छ । ब्राजिल र पानामा बाहिरिए ।