• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिकाको नगरसभामा कुर्सी हानाहान ★   भ्रष्टाचारबिरुद्ध अझ निर्मम बन्न सरकारलाई सांसद गैरेको आग्रह ★   संसद् सचिवालयका कर्मचारीका माग पूरा गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका लागि कानुन बनाउन समिति बनाईने ★   वित्तीय हस्तान्तरण गरिएका कार्यक्रम कार्यान्वयनका लागि प्रदेश तहको समन्वय प्रणाली विकास गर्नुपर्छ: मन्त्री चौधरी ★   हारपछि कप्तान पावेलले निराश बन्दै भने – हामी ट्रफी जित्न… ★   सांसद पौडेलको प्रश्न: देश सरकारले चलाइरहेको छ की अन्त कतैबाट चलेको छ? ★   किसानलाई ६४ हजार डालेघाँसका बिरुवा वितरण ★   ढुङ्गेधारा छ, पानी छैन ★   बेनीमा मौसम मापन केन्द्र स्थापना

कमेडी शो ‘कमेडी क्लब विथ च्याम्पियन’ बन्द हुनेकाठमाडौँ। बहुचर्चित कमेडी शो ‘कमेडी क्लब विथ च्याम्पियन’ बन्द भएको छ ।

सो च्याम्पियनका प्रमुख बिशाल भण्डारीले सामाजिक सञ्जाल मार्फत कार्यक्रम कार्यक्रम स्थगन गरिएको जानकारी गराउनु भएको छ । सो कमेडी शो ६९ श्रृखंलाहरू प्रसारण भइसकेको छ।

उहाँले सामाजिक संञ्जालमा लेख्नुभएको छ-

यो १६ महिनाको हाम्रो यात्रा निकै रोमांचक थियो। कतिपय एपिसोडमा हामी हसाउन सफल भयौं भने कतिमा भएनौपनि तर दर्शकको मायामा कहिले कमी आएन।

यही उर्जाले काम गर्दा गर्दै सुरुवातको वर्षनै Best Popular Tv Show को Award जित्न पनि सफल भयौं। यसको श्रेय कलाकार, लेखक, क्रियटिम टिम, Three Production team, Key advertising, Key Entertainment team र मुख्य गरेर दर्शकको मायालाई जान्छ।

६९ Episode को यो यात्राले थकित हाम्रो टिमलाई केही समयको लागि छोटो Break लिन आवश्यक देखेर Team Comedy Club With Champions तपाईको TV SCREEN मा देखिने छैनौं।

तर हामी चॉडै छोटो विश्राम पछि Recharge भई सुरुवाती उर्जामै फर्केर यहाँहरुलाई हासोको फोहरा छुटाउन अवश्य आउने छौं। तव सम्मलाई हाम्रो टिम Comedy Champion season 3 लिएर चॉडै आउँदैछौं। माया र साथ कायम रहोस् । हास्ने र हसाउने क्रम जारी रहने छ।
धन्यबाद ।