• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   भ्रष्टाचारबिरुद्ध अझ निर्मम बन्न सरकारलाई सांसद गैरेको आग्रह ★   संसद् सचिवालयका कर्मचारीका माग पूरा गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका लागि कानुन बनाउन समिति बनाईने ★   वित्तीय हस्तान्तरण गरिएका कार्यक्रम कार्यान्वयनका लागि प्रदेश तहको समन्वय प्रणाली विकास गर्नुपर्छ: मन्त्री चौधरी ★   हारपछि कप्तान पावेलले निराश बन्दै भने – हामी ट्रफी जित्न… ★   सांसद पौडेलको प्रश्न: देश सरकारले चलाइरहेको छ की अन्त कतैबाट चलेको छ? ★   किसानलाई ६४ हजार डालेघाँसका बिरुवा वितरण ★   ढुङ्गेधारा छ, पानी छैन ★   बेनीमा मौसम मापन केन्द्र स्थापना ★   भरतपुर महानगरपालिकाको बजेट ६ अर्ब ५५ करोड

नेपालले दोस्रो विकेट गुमायो, आउट भए आसिफ शेखकाठमाडौँ । एसिसी इमर्जिङ कपमा पाकिस्तान ए विरुद्ध नेपालले दोस्रो विकेट गुमााएको छ ।

श्रीलंकाको कोलोम्बो क्रिकेट ग्राउन्डमा टस जितेर पहिला ब्याटिङ गरिरहेको नेपालले दोस्रा विकेटमा आसिफ शेखलाई गुमाएको हो । यससँगै नेपालले आफ्नो दुबै ओपनर गुमाएको छ ।

ताजा स्थितीमा नेपालले ४ ओभरमा दुई विकेट गुमाएर १९ रन बनाएको छ ।