• २४ जेष्ठ २०८०, बुधबार
  •      Wed Jun 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   विश्वमा हरेक वर्ष ४३ करोड टन प्लास्टिक बन्दै, यसबाट मानव जीवनमा के–के असर पुगेको छ… ★   ६ प्रतिशत आर्थिक वृद्धिदर हासिल गर्न सम्भव छैन: अध्यक्ष यादव ★   फास्ट ट्रयाक निर्माणको बजेट रक्षा मन्त्रालयमा पठाऔँ: सांसद महासेठ ★   बजेटलाई आर्थिक र समयको अनुशासनमा बाँध्ने कोशिस भएको छ: सांसद बडू ★   सभामुखले प्रतिनिधि सभा नियमावलीको उल्लंघन गरेर बैठक चलाएको सांसद दाहालको आरोप ★   आफ्नो भारत भ्रमणबारे कनिकुथी विरोध गर्नु उचित होइन्: प्रधानमन्त्री दाहाल ★   नक्कली भूटानी शरणार्थी प्रकरण: प्रतिवादीतर्फको बहस जारी ★   प्रतिनिधिसभाको शून्य समय: नागरिकता विधेयकदेखि सुकुम्बासीका समस्यासम्म ★   ‘आदिपुरुष’को अन्तिम ट्रेलर सार्वजनिक ★   महिला तथा सामाजिक मामिला समिति सदस्यमा बिन्दवासिनी कंसाकार

सारा र शुभमन गिलले एकअर्कालाई गरे ‘अनफलो’एजेन्सी । केही समय अघिसम्म बलिउड अभिनेत्री सारा अली खान र क्रिकेटर शुभमन गिलको अफेयरको चर्चा थियो । दुवैको गोप्य भेटघाटको भिडियो सार्वजनिक भएपछि उनीहरुको प्रेम सम्बन्धको चर्चा सुरु भएको थियो ।

यद्यपि, दुबैले यसबारेमा आधिकारिक धारणा भने दिएका छैनन् । अहिले दुवैले सामाजिक सञ्जालमा एकअर्कालाई अनफलो गरेको सुनिएको छ ।

टेलि चक्करमा प्रकाशित रिपोर्ट अनुसार यो जोडीले इन्स्टाग्राममा एकअर्कालाई अनफलो गरेका छन् । यससँगै दुवैले फेरि एकपटक फ्यानको ध्यान तानेका छन् । यस्तो युगमा जहाँ सेलिब्रेटीहरूको कमेन्ट र लाइकले उनीहरूको सम्बन्धको न्याय गर्छ । त्यहाँ दुबै सेलिब्रेटीले एकअर्कालाई अनफलो गरेकोले फ्यानको दिमागमा धेरै प्रश्न खडा गरिरहेको छ । सामाजिक सञ्जालमा धेरै प्रयोगकर्ताहरूले दुवैलाई यसबारे प्रश्न पनि गरेका छन् ।

व्यक्तिगत जीवनको कुरा गर्ने हो भने शुभमनको नाम सधैं सारा अली खान र सचिन तेन्दुलकरकी छोरी सारा तेन्दुलकरसँग जोडिने गरेको छ । कतिपयले अभिनेत्री साराका लागि सारा तेन्दुलकरसँग ब्रेकअप गरेको ठान्छन् । जबकि कतिपय विश्वास गर्छन् कि शुभमन दुवैसँग स्वस्थ र मित्रवत सम्बन्ध राख्छन् ।

शुभमन र सारा अली खानको सम्बन्ध गत वर्ष सोनम बाजवाको टक शो ‘दिल दिया गल्लन’ मा पुगेपछि चर्चामा आएको थियो । उनले सारालाई बलिउडको सबैभन्दा फिट अभिनेत्री भने । यति मात्र होइन, जब उनलाई सम्बन्धको बारेमा सोधिएको थियो, उनले भने, ‘साराको सारा सत्य कुरा गर्दैछु, हुनसक्छ पनि, सायद होइन पनि…’ त्यसयता उनीहरुको सम्बन्धको चर्चा चलेको थियो । अर्कोतर्फ साराको वर्कफ्रन्टको कुरा गर्ने हो भने, उनी अहिले आफ्नो आगामी फिल्म ‘जरा हटके जरा बचके’ को प्रमोशनमा व्यस्त छिन् ।