• १४ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Nov 30 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   पार्टी पदाधिकारीमा महिलाको सङ्ख्याबारे महासमितिमा कुरा उठाउँछौँ: नेत्री राणा ★   गाउँपालिका हाँकेका पाइजाको किबी खेती ★   केपी ओली कप: एपिएफलाई ११ रनले हराउँदै मधेश फाइनलमा ★   नेपाल एयरलाइन्सले यात्रुसँग क्षमा माग्यो ★   स्टार फुटबलर नेयमारसँग अलग भएको प्रेमिका बियानकार्डीको घोषणा ★   प्रधानमन्त्रीबाट अबुधावीस्थित नेपाली राजदूतावासको निरीक्षण ★   केपी ओली कप: फाईनलमा पुग्न एपिएफलाई मधेशले दियो १ सय ९८ रनको विशाल लक्ष्य ★   राष्ट्रियसभाका अध्यक्ष र अष्ट्रेलियाली समकक्षीबीच भेटवार्ता ★   प्रचण्ड नातिनी प्रतिभाको अर्थशास्त्री रेग्मीसँग ईंगेजमेन्ट ★   विपिन जोशीको बिना शर्त रिहाइ गर्न अन्तर्राष्ट्रिय शक्तिहरुसँग आग्रह गर्ने संसदीय समितिको निर्णय

फिलिपिन्ससामु नेपालले दियो २१९ रनको विशाल लक्ष्यकाठमाडौं । नेपालले आइसिसी टि२० विश्वकप ग्लोबल छनोट ए अन्तर्गत आज दोस्रो खेलमा फिलिपिन्सविरुद्ध २१८ रनको विजयी लक्ष्य दिएको छ । ओमान क्रिकेट एकेडेमी ग्राउन्ड–२ भएको खेलमा टस हारेर पहिले ब्याटिङ गरेको नेपालले २० ओभरमा ३ विकेटको क्षतिमा २१८ रन जोड्यो ।

नेपालका लागि कुशल भुर्तेलले शतकीय इनिङ्स खेले । उनले ६१ बलमा १०४ रनको योगदानी दिए । यस्तै, दिपेन्द्र सिंह ऐरीले ४७ बलमा ८३ रन जोडे।

कुशल मल्लले १० बलमा १२ रन जोड्दै पेभिलियन फर्किए । यस्तै, लोकेश बम ३ बलमा ६ रनसहित नटआउट रहे।