• २१ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Dec 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   मन्त्रिपरिषद्को बैठक बस्दै ★   चिसोले जमेको पञ्चकुुण्ड तालमा रमाउँदै पर्यटक ★   एनसेल प्रकरण: `अपार करछलि´को गहिरो अनुसन्धान जरुरी : महामन्त्री शर्मा ★   म्यान्चेस्टर युनाइटेडले चेल्सीलाई हरायो ★   एस्टन भिल्लासँग हार्यो म्यान्चेस्टर सिटी ★   प्रमुख अतिथि नपाएर नेपाल बार हैरानीमा ! ★   एनसेल प्रकरण: समिति बनाएर अध्ययन गर्नेकुरा बेकारको नाटक: सभापति लामिछाने ★   एनसेलबारे ४८ घण्टाभित्र धारणा सार्वजनिक गर्न सरकारलाई निर्देशन ★   नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण: खाणको निवेदनमा मङ्सिर २८ मा सुनुवाइ ★   चीनद्वारा कार्बनडाइअक्साइड उत्सर्जन उच्च रहेका पाइलट सहरहरूको सूची जारी

ला लिगाः एट्लेटिको र रियल मड्रिडको सहज जितएजेन्सी । स्पेनिस फुटबल लिग ला लिगा अन्तर्गत एट्लेटिको मड्रिडले जित निकालेको छ । शनिबार राति भएको खेलमा एट्लेटिकोले ओसासुनालाई उसकै मैदानमा ३-० गोलले पराजित गरेको हो । 

एट्लेटिकोलाई जित दिलाउन खेलको तेस्रो मिनेटमा जोआओ फेलिक्स, ५९ औं मिनेटमा लुइस स्वारेज र ८९ औं मिनेटमा एंगेल कोरीयाले गोल गरे । जितसँगै २५ खेलबाट ४२ अंक जोडेको एट्लेटिको तालिकाको चौंथो स्थानमा छ भने ओसासुना २५ खेलबाट ३२ अंकसहित नवौं स्थानमा छ । 

यस्तै, शनिबार राति नै भएको अर्को खेलमा रियल मड्रिडले अलाभेसलाई ३-० गोलले पराजित गर्यो । घरेलु मैदानमा रियललाई जित दिलाउन मार्को एसेन्सीओ, भिनिसियस जुनियर र करिम बेन्जेमाले गोल गरे । 

जितसँगै २५ खेलबाट ५७ अंकसहित रियल तालिकाको शीर्ष स्थानमा यथावत छ भने अलाभेस २५ खेलबाट २० अंकसहित १९ औं स्थानमा छ ।