• २१ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Dec 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रमुख अतिथि नपाएर नेपाल बार हैरानीमा ! ★   एनसेल प्रकरण: समिति बनाएर अध्ययन गर्नेकुरा बेकारको नाटक: सभापति लामिछाने ★   एनसेलबारे ४८ घण्टाभित्र धारणा सार्वजनिक गर्न सरकारलाई निर्देशन ★   नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण: खाणको निवेदनमा मङ्सिर २८ मा सुनुवाइ ★   चीनद्वारा कार्बनडाइअक्साइड उत्सर्जन उच्च रहेका पाइलट सहरहरूको सूची जारी ★   बैतडीका प्रतापलाई डिशहोमको ‘हरेक हप्ता सुपरस्टार सिजनकै मेगास्टार’ को पुरस्कार ★   बल ह्यान्डलिङका कारण आउट भए बंगलादेशका मुस्फिकुर ★   विराटनगर आगलागी अपडेट: मृत्यु हुनेको संख्या दुई पुग्यो ★   बाजुराकी रोकायाले बाटोमै जन्माइन् बच्चा ★   बक्स अफिसमा ‘एनिमल’को धमाका: ५ सय करोड नजिक

संसदमा एमसीसी टेबुल भएपनि अवरोध जारी राख्ने: एमालेकाठमाडौँ। संसद्मा एमसीसी टेबल भए पनि नेकपा (एमाले) ले आज बस्ने प्रतिनिधिसभाको बैठकमा पनि अवरोध जारी राख्ने भएको छ। सत्ता साझेदार दलका शीर्ष नेताहरुले आज संसद्मा एमसीसी टेबल गर्ने सहमति गरिसकेका छन्।

माले संसदीय दलका प्रमुख सचेतक विशाल भट्टराईले प्रतिनिधिसभामा एमसिसी टेबल भए पनि नभए पनि एमालेले संसद अवरोध जारी रहने जानकारी दिएका छन्। सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटाले संसद्मा एमालेलाई विभेद गरेका कारण सोको ध्यानाकर्षणका लागि अवरोधलाई जारी राख्नुपरेको उनले बताएका छन्।

आफूले कारबाही गरेका माधवकुमार नेपालसहित १४ जना सांसदलाई पदमुक्त गर्नुपर्ने माग राख्दै एमालेले गत भदौ २३ गतेदेखि लगातार सदन अवरुद्ध गर्दै आएको छ ।