• १५ मंसिर २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Dec 1 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   लिग टूको पहिलो सिरिज नेपालमा हुने, नेदरल्याण्ड्स र नामिबिया खेल्न आउँदै ★   कर्जाको ब्याजदर १ प्रतिशत घट्यो, अझै घट्छ: बैंकर्स संघका अध्यक्ष केसी ★   जीवाश्म इन्धनलाई कम वा अन्त्य गर्न कोप-२८ मस्यौदाको आह्वान ★   इजरायल र हमासबीचको युद्धविरामपछि फेरि युद्ध सुरु ★   गोरखामा अनलाइनमार्फत भुक्तानी गर्नेको सङ्ख्या बढ्दो ★   एघार महिनामा भित्रिए नौ लाखभन्दा बढी पर्यटक ★   केपी ओली कप फाईनल: मधेशले आर्मीलाई दियो १ सय ३६ रनको मध्यम लक्ष्य ★   रहेनन् पूर्वखेलाडी तथा प्रशिक्षक थापा ★   सार्वभौम सत्ता, स्वाधिनता, स्वतन्त्रता र भौगोलिक अखण्डतालाई बचाइराख्नु आजको आवश्यकता: ओली ★   अन्नपूर्ण हिमालको ‘रोयल्टी’ दाबी

एमसीसीको विरोधमा प्रदर्शन काठमाडाैं ।  अमेरिकी सहायता परियोजना (एमसीसी)को विरोधमा आज पनि प्रदर्शन भएको छ । नेकपा (माओवादी केन्द्र) र नेकपा (एकीकृत समाजवादी) का भ्रातृ सङ्गठनहरुले आज पनि माइतीघर मण्डलादेखि संसद् भवन नयाँबानेश्वरसम्म एमसीसीको विरोधमा प्रदर्शन गरेका छन् ।

सत्ता साझेदार दलको आज बसेको बैठकमा माओवादी केन्द्र र एकीकृत समाजवादी संसद्मा एमसीसीलाई संसद्मा टेबल गर्न सहमत भए पनि उनीहरुका भ्रातृ सङ्गठनहरु एमसीसीको विरोधमा प्रदर्शनमा उत्रिएका छन् । प्रदर्शन जारी छ ।