• १३ माघ २०७९, शुक्रबार
  •      Fri Jan 27 2023
Logo
Latest
★   म कुनै देशको नागरिक रहिन, कुनै प्रश्नको जवाफ छैनः रवि लामिछाने ★   रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा ★   स्याङ्जाको विर्घामा ‘मातृभूमि’ पुस्तकालय सञ्चालनमा ★   रविको पक्षमा सर्वोच्च अगाडि प्रदर्शन गर्ने केही पक्राउ ★   नागरिकता मुद्दामा रवि लामिछाने दोषी ठहर, सांसद पद खारेज (पूर्णपाठ) ★   स्वास्थ्य क्षेत्रको बजेट बढाउने प्रस्ताव पेस गरेका छौँः राज्यमन्त्री कार्की ★   क्यानले २८ खेलाडीलाई बन्द प्रशिक्षणमा बोलायो, सन्दीप लामिछाने परेनन् ★   सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा व्‍यवस्था कडा पारियो ★   माओवादीले राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने ★   राष्ट्रिय सभा उपाध्यक्ष पदको निर्वाचन माघ २३ गते हुने

४ हजार सात सय बढीले भगबती चौधरीको अग्रतासुनसरी, १२ मंसिर । नेकपा एमालेकी उम्मेदवार भगबती चौधरीले बर्जु गाउँपालिकाको ६ वटा वडाको मतगणना बाँकी रहँदा आफ्नो अग्रता कायमै राखेकी छिन् । मंसिर ४ गते सम्पन्न प्रतिनिधि सभा निर्वाचनमा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार बिजयकुमार गच्छदारलाई करिब ४ हजार पाँच सयमै सिमित राख्दै चौधरीले अग्रता कायम राखेकी हुन् ।

पछिल्लो मत गणना अनुसार चौधरीले ३२ हजार ४ सय १७ मत प्राप्त गर्दा गच्छदार २७ हजार ६ सय ५६ मा रोकिएका छन् । अब बर्जु गाउँपालिकाको वडा नं. १ देखि ६ सम्म गणना गर्न बाँकी रहेको निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय दुहवीले जनाएको छ ।

४ हजार ७ सय ६१ मतले चौधरी गच्छदार भन्दा अगाडी छिन् । अहिलेसम्म राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका उम्मेदवार कमलबाबु मैनाली ६ हजार १ सय ५६ मत सहित तेश्रो स्थानमा छन् ।

निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयका अनुसार हालसम्म ७४ हजार ५२ मत गणना हुँदा ७० हजार १ सय २६ मत सदर भएको छ । ३ हजार ९ सय २६ मत बदर भएको कार्यालयले जनाएको छ । अब १८ हजार ७ सय १४ मत गणना हुन बाँकी रहेको छ ।