• ८ आश्विन २०७९, शनिबार
  •      Sat Sep 24 2022
Logo
Latest
★   डा केसीको अनसन तोडियो, सरकारसंग १० बुँदे सहमति -सहमति पत्र सहित ★   खुट्टाकै सहाराले लेखेर साहित्यकार बन्ने यमको सपना ★   आफ्नै श्रीमतीको हत्या गरेको अभियोगमा पक्राउ ★   चाडबाडमा दुर्घटना रोक्न ‘टाइम कार्ड’ लागू गरिने ★   देशभर ७४ जनामा सङ्क्रमण, एकको निधन ★   पूर्वाधार क्षेत्रको विकास विस्तारमा पूर्वाधार पत्रकारहरूको पनि महत्वपूर्ण भूमिका ★   ‘प्रेम गीत ३’ ले भारतमा पहिलो दिनमा कति कमायो ? ★   युरोप पुगेर चन्द्र ढकालले भने- यहाँको समृद्धि नेपाल भित्र्याऔँ ★   संस्थापन पक्षसँग कोइराला पक्ष आक्रोशित, समानुपातिकको उम्मेदवारी चयनमा एकलौटी गरेको आरोप ★   काँग्रेस संस्थापन पक्षसँग कोइराला पक्ष आक्रोशित

मोहाली टी२०: भारतमाथि अस्ट्रेलियाको शानदार जितभारतको मोहालीमा मंगलबार साँझ भएको भारत र अस्ट्रेलियाबीचको पहिलो टी२० क्रिकेट प्रतियोगितामा अस्ट्रेलियाले शानदार जित हासिल गरेको छ ।

भारतले प्रस्तुत गरेको २०९ रनको चुनौतीपूर्ण लक्ष्य अस्ट्रेलियाले १९.२ ओभरमा ६ विकेटको क्षतिमा पुरा गरेको थियो । अस्ट्रेलियाको जितमा म्याथ्यु वेड र क्यामरुन ग्रिनको महत्वपूर्ण योगदान रहेको थियो । वेडले २१ बल खेल्दै ४५ रन बनाएका थिए । ग्रिनले ३० बलको सामना गरी ६१ रन बनाएका थिए ।

यसअघि टस हारेर पहिले ब्याटिङको निम्तो पाएको भारतले पनि हार्दिक पान्ड्याको ७१, के एल राहुलको ५५ र सूर्यकुमार यादवको ४६ रनको मद्दतले २०८ रन बनाएको थियो । पान्ड्याले ३० बलको सामना गरी ७१ रन बनाएका थिए जसमा ५ छक्का र सात चौका सामेल थिए ।

यी दुई बीच दोस्रो टी२० खेल आगामी शुक्रबार तथा अन्तिम टी२० आगामी आइतबार हुनेछ ।

टी२० विश्वकप अघि यी दुई बीचको खेल अभ्यासका रुपमा निकै महत्वपूर्ण मानिएको छ ।