• २९ असार २०८१, शनिबार
  •      Sat Jul 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   त्रिशूलीमा बेपत्ता तीन जनाको शव फेला ★   सूचना प्रविधि क्षेत्रको विकासलाई सरकारले प्राथमिकतामा राख्नुपर्छ:अध्यक्ष ढकाल ★   स्रष्टाले सम्झिए आदिकवि ★   प्रहरी जवानको परीक्षा दिँदै गरेका छ नक्कली परीक्षार्थी पक्राउ ★   चाइना निर्माण कम्पनीसँगको समन्वयमा पूर्वपश्चिम राजमार्गका खाल्डाखुल्डी पुर्दै ट्राफिक प्रहरी ★   पशुपति क्षेत्रमा गङ्गामाई रथयात्रा ★   नारायणीमा दुईवटा शव फेला ★   ओली सरकारमा लोसपा सहभागी हुने, मन्त्री छान्ने जिम्मा अध्यक्ष ठाकुरलाई ★   आइतबारका लागि निर्धारित प्रतिनिधिसभाको बैठक सोमबार सर्यो ★   एमाले अध्यक्ष ओली आइतबार चौंथोपटक प्रधानमन्त्री बन्दै !

माइतीघरमा संविधान जलाउने ५ जना प्रहरी नियन्त्रणमाकाठमाडौँ । संविधानविरूद्ध प्रदर्शन गर्ने ५ जनालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

काठमाडौँस्थित माइतीघर मण्डलामा ‘कालो संविधान’ को संज्ञा दिएर संविधान जलाइरहेको बेला प्रदर्शनकारीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

संयुक्त जनआन्दोलन मोर्चाको आह्वानमा माइतीघरमा संविधान जलाएर विरोध गरिएको थियो ।

आगामी मंसिर ४ को निर्वाचन बहिष्कारको आह्वानसहित उनीहरूले ७२ को संविधान नमान्ने बताएका छन् ।