• ४ आश्विन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Sep 21 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   मलङ्गवामा कर्फ्यु आदेश ★   सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीचको दोस्रो वार्ता निष्कर्षविहीन ★   पूर्व कुमारी, गणेश र भैरवलाई श्रीपद भत्ता प्रदान ★   नेपाल पाकिस्तानसँग पराजित ★   गोपालदास पत्रकारिता पुरस्कार शर्मालाई ★   प्रधान सेनापति आइतबार नयाँ दिल्ली जानुुहुँदै ★   साउन र भदौमा पाँच अर्ब ४३ करोडको विद्युत् निर्यात ★   शिक्षक आन्दोलनले बानेश्वरको दुवो माडिएपछि बालेनको व्यङ्ग्य– ‘नटिप्नु हेर कोपिला, नचुँड्नु पाप लाग्दछ’ ★   श्रम आप्रवासनका सवाल सम्बोधन गर्न सरकारको ४७ बुँदे निर्णय ★   सरकारको तर्फबाट गृहमन्त्रीले शिक्षकसँग वार्ता गर्ने, दोस्रो चरणको छलफल आजै बेलुका हुने

माधब नेपालले एमसीसीमा पक्षमा उभिनु पर्ने कारण सार्वजनिक गर्दै



काठमाडौं । सत्तारुढ नेकपा (एकीकृत समाजवादी) का अध्यक्ष माधव नेपालले एमसीसी र समसामयिक विषयमा पार्टीको धारणा सार्वजनिक गर्न लाग्नु भएको छ । दिउँसो २ बजे पत्रकार सम्मेलन मार्फत नेपालले आफनो दृष्टिकोण सार्बजनिक गर्न लाग्नु भएको हो ।

एमसीसीको बिपक्षमा रहदै आउनु भएका नेपाल यू टर्न गर्दै पक्षमा उभिनु भएको थियो । उहाँको दलका कार्यकर्ताहरुले भने सडकमा प्रदर्शन गरेका थिए ।