• ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार
  •      Wed May 25 2022
Logo
Latest
★   काकाकुल धरानेको प्यास बुझाउन हर्क साम्पाङ मैदानमा ★   उजुरी पर्दैमा सबै दोषी ठहरिँदैन: आयुक्त सिलवाल ★   यौनजन्य हिंसा तथा बलात्कारका घटनाहरूको प्रभावकारी अनुसन्धान गर्न आयोगको आग्रह ★   अन्तरघातले चुनाव हारियो – ओली ★   जलविद्युत् आयोजनाबाट म्याग्दीका बासिन्दालाई दोहोरो लाभ ★   ट्राफिक व्यवस्थापन गर्न सरकारी जग्गाको खोजी ★   गठबन्धन राष्ट्रिय आवश्यकता : वरिष्ठ नेता पौडेल ★   आफ्ना जनप्रतिनिधिलाई एक साताभित्र सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक गर्न नेकपा एसको सर्कुलर ★   करोडको गाडी चढेर जनताको समस्या देखिदैँन : नवनिर्वाचित प्रमुख साम्पाङ ★   जनस्तरमा कांग्रेसको लोकप्रियता बढ्यो : महामन्त्री थापा

ब्राजिलमा साम्बा परेडको रौनक (तस्वीरहरू)साम्बा क्वीन एवं पप गायिका लेक्सा (तस्वीरः एएफपी)

ब्राजिलको रियो डी जेनेरोमा रियो कार्निभल परेडमा सहभागीहरु । ब्राजिलमा साम्बा भनिने यो परेडमा लाखौं मानिसले विभिन्न बाजागाजा र वेशभूषामा सजिएर सहभागी हुने गर्दछन् । यो परेड हेर्न विश्वभरबाट पर्यटक ब्राजिल पुग्ने गर्दछन् ।

तस्वीरहरुः एएफपी र सिन्ह्वा 

साम्बा परेड ब्राजिल
साम्बा परेड ब्राजिल
साम्बा परेड ब्राजिल
साम्बा परेड ब्राजिल
साम्बा परेड ब्राजिल
साम्बा परेड ब्राजिल
साम्बा परेड ब्राजिल
साम्बा परेड ब्राजिल