• १३ माघ २०७९, शुक्रबार
  •      Fri Jan 27 2023
Logo
Latest
★   रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा ★   स्याङ्जाको विर्घामा ‘मातृभूमि’ पुस्तकालय सञ्चालनमा ★   रविको पक्षमा सर्वोच्च अगाडि प्रदर्शन गर्ने केही पक्राउ ★   नागरिकता मुद्दामा रवि लामिछाने दोषी ठहर, सांसद पद खारेज (पूर्णपाठ) ★   स्वास्थ्य क्षेत्रको बजेट बढाउने प्रस्ताव पेस गरेका छौँः राज्यमन्त्री कार्की ★   क्यानले २८ खेलाडीलाई बन्द प्रशिक्षणमा बोलायो, सन्दीप लामिछाने परेनन् ★   सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा व्‍यवस्था कडा पारियो ★   माओवादीले राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने ★   राष्ट्रिय सभा उपाध्यक्ष पदको निर्वाचन माघ २३ गते हुने ★   उपप्रधानमन्त्री लिङ्देन र नेपालका लागि बेलायती राजदूत पोलिटबीच भेटवार्ता

नायिका केकी अधिकारीको विवाह(फोटो फिचर)तस्बिर: केकी अधिकारीको फेसबुकबाट ।

काठमाडौ । नायिका केकी अधिकारी विवाह वन्धनमा बाँधिएकी छन् । व्यवसायी रोहित तिवारीसँग नायिका अधिकारीले बिवाह गरेकी हुन् । विवाहको फोटो सार्बजनिक गर्दे अधिकारीले जीवनको नँया अध्याय सुरू गर्दै गर्दा म र मेरो जिवनसाथीले उपहार स्वरूव यहाँहरूको आशिर्वादको अपेक्षा गरेको जनाएकी छिन् ।

सामाजिक संञ्जालमा अधिकारीले लेखेकी छिन् – आजका दिनसम्म मलाई कलाकारको रूपमा दिनु भएको माया, सद्भाव र समर्थन प्रति हार्दिक आभारी छु। मेरा हरेक उतार चढावको साक्षी बन्नु भएका मेरा प्रिय दर्शकहरुसॅंग मेरो विवाहको शुभ समाचार बाढ्न पाउँदा अत्यन्तै हर्षित छु।

जीवनको नँया अध्याय सुरू गर्दै गर्दा म र मेरो जिवनसाथीले उपहार स्वरूव यहाहरूको आशिर्वादको अपेक्षा गरेका छौँ। यहाँहरूको माया, साथ र सद्भाव हामी प्रति सदैव कायम रहने कुरामा हामी विस्वस्त छौँ।

केकी र रोहित