• २० मंसिर २०८०, बुधबार
  •      Wed Dec 6 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रमुख अतिथि नपाएर नेपाल बार हैरानीमा ! ★   एनसेल प्रकरण: समिति बनाएर अध्ययन गर्नेकुरा बेकारको नाटक: सभापति लामिछाने ★   एनसेलबारे ४८ घण्टाभित्र धारणा सार्वजनिक गर्न सरकारलाई निर्देशन ★   नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण: खाणको निवेदनमा मङ्सिर २८ मा सुनुवाइ ★   चीनद्वारा कार्बनडाइअक्साइड उत्सर्जन उच्च रहेका पाइलट सहरहरूको सूची जारी ★   बैतडीका प्रतापलाई डिशहोमको ‘हरेक हप्ता सुपरस्टार सिजनकै मेगास्टार’ को पुरस्कार ★   बल ह्यान्डलिङका कारण आउट भए बंगलादेशका मुस्फिकुर ★   विराटनगर आगलागी अपडेट: मृत्यु हुनेको संख्या दुई पुग्यो ★   बाजुराकी रोकायाले बाटोमै जन्माइन् बच्चा ★   बक्स अफिसमा ‘एनिमल’को धमाका: ५ सय करोड नजिक

टाइगर श्रफको जन्मदिनमा दीशा पटानीको यस्तो शुभकामनाएजेन्सी । टाइगर श्राफ र दीशा पटानी अहिले आफ्नो सम्बन्धका कारण चर्चामा छन् । 

यद्यपी उनीहरुले आफ्नो सम्बन्धको आधिकारिक घोषणा भने गरेका छैनन् । यसैबीच, दीशा पटानीले एउटा क्यूट भिडियो शेयर गर्दै टाइगर श्राफलाई जन्मदिनको शुभकामना दिएकी छिन् ।

टाइगरले आज आफ्नो ३१औं जन्मदिन मनाइरहेका छन् । अभिनेत्रीको यो पोस्टमा फ्यानहरुले निकै रमाइलो प्रतिक्रिया दिइरहेका छन् । वास्तवमा दीशाले टाइगरलाई बर्थडेको शुभकामना दिँदै बेस्ट फ्रेन्ड लेखेकी छिन् र फ्यानहरूले यो कुराको मजाक लिइरहेका छन् ।

दीशा पटानीले आफ्नो इन्स्टाग्रामबाट एउटा भिडियो पोस्ट गरेकी छिन्, जसमा टाइगर श्राफ मुस्कुराउँदै गरेको देखिन्छ । यो पोस्ट सेयर गर्दै उनले लेखेकी छन्, ‘ह्याप्पी बर्थडे मेरो सबैभन्दा मिल्ने साथी। तपाईंको कडा परिश्रम र प्यारो आत्मा मार्फत हामी जस्ता करोडौंलाई प्रेरणा दिनु भएकोमा धन्यवाद। तिमी धेरै प्यारो छौ।'

उनको यो पोस्टमा फ्यानहरुले एकपछि अर्को रमाइलो प्रतिक्रिया दिइरहेका छन् र कमेन्ट सेक्सनमा कमेन्टको बाढी आएको छ ।