• २१ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Dec 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रमुख अतिथि नपाएर नेपाल बार हैरानीमा ! ★   एनसेल प्रकरण: समिति बनाएर अध्ययन गर्नेकुरा बेकारको नाटक: सभापति लामिछाने ★   एनसेलबारे ४८ घण्टाभित्र धारणा सार्वजनिक गर्न सरकारलाई निर्देशन ★   नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण: खाणको निवेदनमा मङ्सिर २८ मा सुनुवाइ ★   चीनद्वारा कार्बनडाइअक्साइड उत्सर्जन उच्च रहेका पाइलट सहरहरूको सूची जारी ★   बैतडीका प्रतापलाई डिशहोमको ‘हरेक हप्ता सुपरस्टार सिजनकै मेगास्टार’ को पुरस्कार ★   बल ह्यान्डलिङका कारण आउट भए बंगलादेशका मुस्फिकुर ★   विराटनगर आगलागी अपडेट: मृत्यु हुनेको संख्या दुई पुग्यो ★   बाजुराकी रोकायाले बाटोमै जन्माइन् बच्चा ★   बक्स अफिसमा ‘एनिमल’को धमाका: ५ सय करोड नजिक

एमसीसीविरोधी नेताहरुले एउटै मञ्चबाट सम्बोधन गर्नेकाठमाडौँ । अमेरिकी सहायता परियोजना एमसीसीको विरोधमा रहेका नेताहरुले एउटै मञ्चबाट सम्बोधन गर्ने भएका छन् । एमसीसीको विरोधमा सुरुदेखि नै आन्दोलित भएका साना कम्युनिष्ट पार्टी र मोर्चाले भोलि शुक्रबार जनसभा आयोजना गर्दैछन् । 

खुलामञ्चमा हुने जनसभामा सत्ता साझेदार दलमध्येका नेकपा (माओवादी केन्द्र) र नेकपा (एकीकृत समाजवादी) का नेताहरुले समेत सम्बोधन गर्ने बताइएको छ । माओवादी केन्द्रका नेता नारायणकाजी श्रेष्ठ र एकीकृत समाजवादीका सम्मानित नेता एवं पूर्वप्रधानमन्त्री झलनाथ खनालले सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको छ ।

प्रमु्ख प्रतिपक्षी नेकपा (एमाले) का नेता भीम रावलले पनि जनसभालाई सम्बोधन गर्दै हुनुहुन्छ । उहाँहरु सबै एमसीसीको विरोधमा हुनुहुन्छ । 

जनसभामा सत्ता गठबन्धनबाट बाहिरिएको संयुक्त जनमोर्चाका अध्यक्ष चित्रबहादुर केसी, नेकपाका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’, नेकपा (क्रान्तिकारी माओवादी) का महासचिव मोहन वैद्य, आहुतीलगायतका नेताहरूले पनि जनसभामा सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको छ ।