• २१ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Dec 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रमुख अतिथि नपाएर नेपाल बार हैरानीमा ! ★   एनसेल प्रकरण: समिति बनाएर अध्ययन गर्नेकुरा बेकारको नाटक: सभापति लामिछाने ★   एनसेलबारे ४८ घण्टाभित्र धारणा सार्वजनिक गर्न सरकारलाई निर्देशन ★   नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण: खाणको निवेदनमा मङ्सिर २८ मा सुनुवाइ ★   चीनद्वारा कार्बनडाइअक्साइड उत्सर्जन उच्च रहेका पाइलट सहरहरूको सूची जारी ★   बैतडीका प्रतापलाई डिशहोमको ‘हरेक हप्ता सुपरस्टार सिजनकै मेगास्टार’ को पुरस्कार ★   बल ह्यान्डलिङका कारण आउट भए बंगलादेशका मुस्फिकुर ★   विराटनगर आगलागी अपडेट: मृत्यु हुनेको संख्या दुई पुग्यो ★   बाजुराकी रोकायाले बाटोमै जन्माइन् बच्चा ★   बक्स अफिसमा ‘एनिमल’को धमाका: ५ सय करोड नजिक

डिएलएले बारको निर्वाचनमा एक्लै प्रतिस्पर्धा गर्नुपर्छ– डा शेखर कोइरालाकाठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसका नेता डा शेखर कोइरालाले विधिको शासन स्थापना गर्न डेमोक्रेटिक लयर्स एसोसिएसन (डिएलए) को महत्वपूर्ण भूमिका रहेको बताउनुभएको छ । 

नेपाली कांग्रेस निकट डिएलएले लोकतान्त्रिक कानून व्यवसायीहरुको पेशागत र बौद्धिक सङ्गठनका रुपमा नेपाल बार एसोसिएसनको निर्वाचनमा एक्लै प्रतिस्पर्धा गर्नुपर्ने उहाँको भनाइ थियो । 

नेपाल बार एसोसिएसनको निर्वाचनमा अन्य पार्टी निकट सङ्गठनसँग गठबन्धन वा तालमेल गरिनु हुँदैन भन्दै उहाँले यदि त्यसो गरिए डिएलएको पेशागत मर्म र मर्यादामा आँच आउने बताउनुभयो।