• १० फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   राप्रपा नेपालले चैत १ गते काठमाडौंमा वृहत जनप्रदर्शन गर्ने ★   त्रिभुवन विश्वविद्यालयको उपकुलपतिमा प्राडा बराल नियुक्त ★   काठमाडौँमा विमान अवतरण हुन सकेनन्, एक भारतीय विमान लखनउ डाइभर्ट ★   नेप्से परिसूचकमा उच्च अङ्कको गिरावट ★   गाउँपालिकाका तत्कालीन प्रशासकीय अधिकृतसहित सात जनाविरुद्ध मुद्दा दायर ★   नारायणगढ–मुग्लिन सडक: फागुन १३ गतेदेखि बन्द नहुने ★   जिल्ला अदालतको फैसलाविरुद्ध सन्दीप लामिछाने उच्च अदालतमा ★   नेपाल ‘ए’ लाई हराउदै क्यानडा–११ ले जित्यो सिरिज ★   बार्सिलोनाका पूर्व खेलाडी आल्भेस बलात्कारको मुद्धामा दोषी ठहर ★   पोर्चुगलमा रहेकी सुस्मिताको उपचारका लागि आर्थिक सहयोग उपलब्ध

‘प्रहरी हौं’ भन्दै लुटपाट गर्ने समूह पक्राउकाठमाडौं । प्रहरीले जबर्जस्ती लुटपाट गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका ८ जनाको समूहलाई पक्राउ गरेको छ । फागुन १२ गते साँझ साढे सात बजेको समयमा काठमाडौंको नयाँबजारस्थित समृध फार्मेसीका सञ्चालक राजेन्द्र साँकीलाई 'हामी प्रहरी हौं, तपाईको पसलमा अबैध औषधी बिक्री बितरण गर्ने गरेको सुचना आएकाले हामी खानतलासी गर्न आएका हौं' भनी पसल सञ्चालकलाई नियन्त्रणमा लिई सो लुटेरा समूहले लुटपाट गरेका थिए । 

लुटेराको उक्त समूहले पसलको काउन्टरमा भएको नगद, सामसुङ एस २० प्लस मोबाइल, घडी, बैक खाता तथा ई–सेवाबाट पठाएको ६५ हजार नगद लुटपाट गरेको महानगरीय अपराध महाशाखाले जानकारी दिएको छ । लुटेराहरुलाई चोरी गरेर लगेका सामानसहित प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको हो । 

पक्राउ पर्नेमा जुम्ला स्थायी ठेगाना भएका २६ वर्षीय देबि प्रसाद धिताल, धादिङ स्थायी ठेगाना भएका ३० वर्षीय शंकर रेग्मी, डडेल्धुराका २८ वर्षीय हिक्मत महता, कञ्चनपुरका २७ वर्षीय सुबास रतोकी, कञ्चनपुरकै ३४ वर्षीय मिलन बोहरा, पाँचथरका ३२ वर्षीय लिम्बु भनिने भविन्द्र बेगा, दैलेखका २७ वर्षीय जिवन भनिने योगेन्द्र बहादुर चन्द, प्युठानका २१ वर्षीय संगित थापा भन्ने कमल सुनार रहेको प्रहरीले जनाएको छ । यस सम्बन्धमा थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।