• १८ असार २०७९, शनिबार
  •      Sat Jul 2 2022
Logo
Latest
★   राससका अध्यक्ष झालाई स्वतन्त्रता सेनानी सम्मान ★   चुइगम पड्काएरै सके नेपालीले ४१ करोड ★   निजगढ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल गठबन्धन सरकारको पहिलो प्राथमिकतामाः प्रधानमन्त्री देउवा ★   स्वतन्त्र उम्मेदवारहरु पनि छुट्टै राजनीतिक दल घोषणा गर्ने तयारीमा ★   स्वास्थ्य मन्त्रालयद्वारा पूर्वतयारी अवस्थामा रहन अस्पताललाई निर्देशन ★   प्रधानसेनापतिद्वारा संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण ★   सभामुख सापकोटा र अजरबैजानका सभामुख गफारोवाबीच भेटवार्ता ★   गिरिजाप्रसाद कोइरालाको नाममा विश्वविद्यालय स्थापना गर्नुपर्छः उद्योगमन्त्री बडू ★   गाईघाटका पसल डुबानमा ★   बेनी–जोमसोम सडक अवरुद्ध

फ्राइडे रिलिजमा ‘लभ यु बाबा’यो साताको फ्राइडे रिलिजमा ८ बर्षे निर्देशक सौगात बिष्ट निर्देशित चलचित्र ‘लभ यु बाबा’ सार्बजनिक प्रदर्शनमा आएको छ । बुधबार प्रिमियर शो हेरे पछी अधिकांश चलचित्रकर्मीले सौगातको कामको खुलेरै प्रसंशा गरेका थिए । सोलो रिलिजको मौका पाएको ‘लभ यु बाबा’ले बलीउड चलचित्रबाट पनि मुक्ति पाएको छ । अर्थात आज नेपालका सिनेमा घरहरुमा ‘लभ यु बाबा’ बाहेक अन्य कुनैपनि नेपाली र हिन्दी चलचित्र प्रदर्शनमा आएका छैनन् ।

चलचित्रका निर्देशक बिष्ट गिनिज बुक अफ वर्ल्ड रेकर्डमा नाम दर्ता गराउने तयारीमा छन् । यस अघि हलीउड सिनेमा निर्देशन गरेका ९ बर्षका बालक सबैभन्दा कान्न्छा चलचित्र निर्देशकको रुपमा गिनिज बुकमा नाम लेखाएका थिए । सौगात उनी भन्दा एक बर्ष कम उमेरका भएकोले कान्छा निर्देशकको रुपमा गिनीज बुकमा नाम लेखाउने प्रबल सम्भाबना रहेको छ ।

चलचित्र ‘लभ यु बाबा’ले बाबु र छोरी बीचको प्रेमको कथा बोल्छ । जहाँ गजित र सौगातकी बहिनी संगम बिष्ट लिड रोलमा छन यी दुईसँगै निश्मा घिमिरे, अशिष्मा नकर्मी लगायतका कलाकारको पनि पनि अभिनय रहेको छ ।