• २१ मंसिर २०७९, बुधबार
  •      Wed Dec 7 2022
Logo
Latest
★   ओली ,ठाकुर र यादबसंग सीके राउतको छुट्टाछुट्टै भेटवार्ता ★   सर्वोच्चको प्रश्न : कुन संवैधानिक र कानूनले महाअभियोगको प्रस्ताव निष्प्रभावी भयो ? ★   दिपशिखाको दु:खेसो : प्रिय माओवादी कमरेडहरू यस्तो यदुवंशिय शैलीले क्रान्ति बन्ने भए म अज्ञानी हुँ… ★   नेपाल टेलिकमको ब्रान्ड एम्बेसडरमा पारस खड्का र प्रियंका रानी जोशी नियुक्त ★   समानुपातिकतर्फको सिट बाँडफाँटसहित दलहरूलाई पत्र ★   निर्वाचनमा खटिएका अधिकांश कर्मचारीको काज फिर्ता ★   आइएमईको अफरः चौध हजार पठाउँदा रू. १० लाख उपहार ★   राष्ट्रपतिसमक्ष प्रतिवेदन पेस ★   संसद्का महासचिवको पत्र कार्यान्वयन नगर्न मागसहित सर्वोच्चमा रिट ★   आईसीसी क्रिकेट विश्वकप लिग टुः नामिबियाद्वारा नेपाललाई २७६ रनको लक्ष्य प्रस्तुत

सलमानले हेप्ने गरेको सोनाक्षीको दुखेसोअभिनेता सलमान खानको को -एक्टरको रुपमा चलचित्र दबंगबाट बलिउडमा डेब्यू गरेकी अभिनेत्री सोनाक्षी सिन्हाले सलमानले आफूलाई हेप्ने गरेको गुनासो गरेकी छिन् । सलमानको आफूभन्दा सानालाई हेप्ने बानी आफूलाई मन नपर्ने पनि उनले बताईन् ।

२७ बर्षीय यी अभिनेत्रीले शाहरुख खान र आमिर खानसँग काम नगरेकोले उनीहरु कस्ता छन् भन्ने थाहा नभएको बताउछिन् । उनीहरुको बानी कस्तो छ भन्ने थाहा नपाए पनि उनीहरुको कामबाट भने प्रभाबित भएको बताउछिन् ।

सलमानको बानी मन नपरे पनि उनको स्टारडमको भने सोनाक्षीले प्रसंशा गरिन् । सोनाक्षी भन्छिन् ‘तीन खानको स्टारडम साच्चै लोभलाग्दो छ । सोसल मिडियामा सर्वसाधारणको पहुँच बढेकोले हामीहरुलाई तीन खानको जस्तो स्टारडम बनाउन मुस्किल हुनेछ ।’