• १७ मंसिर २०७९, शनिबार
  •      Sat Dec 3 2022
Logo

समिर र अनिता ‘मोडल हन्ट नेपाल’काठमाडौं । ‘मोडल हन्ट नेपाल २०१५’ मा समिर कुवर राणा र अनिता नेपाली उत्कृष्ट मोडल घोषित भएका छन् ।

राजधानीमा बुधबार सम्पन्न ‘मोडल हन्ट नेपाल २०१५’को अन्तिम स्पर्धामा ३७ युवालाई पछार्दै काठमाडौ जोरपाटीका २२ बर्षिय राणा र ३२ प्रतियोगीलाई पछि पार्दै दमौली तनहुकी २२ बर्षिय नेपाली उत्कृष्ट मोडल घोषित भएका हुन् । राणाले प्रतियोगितामा बेष्ट क्याटवाकको उपाधि समेत जिते । नेपालीले मोष्ट फोटोजेनिक उपाधि समेत हात पारेकी थिइन् । दुबै शिर्ष उपाधिका बिजेताले आकर्षक नगद, निर्देशक राजु गिरीको एक चलचित्र, म्युजिक भिडियो ,विज्ञापन चलचित्र अभिनय अफरका साथमा विभिन्न उपहारहरु प्राप्त गरेका छन् ।
पुरुष तर्फ मनिष राउत र नबिन न्यौपाने क्रमश फष्ट रनर अफ र सेकेण्ड रनरअप चुनिदा महिला तर्फ प्रिय राई र शिवानी मल्लले क्रमश फष्ट रनरअफ र सेकेन्ड रनरअफको उपाधि जित्न सफल भए ।