• २१ मंसिर २०७९, बुधबार
  •      Wed Dec 7 2022
Logo
Latest
★   ओली ,ठाकुर र यादबसंग सीके राउतको छुट्टाछुट्टै भेटवार्ता ★   सर्वोच्चको प्रश्न : कुन संवैधानिक र कानूनले महाअभियोगको प्रस्ताव निष्प्रभावी भयो ? ★   दिपशिखाको दु:खेसो : प्रिय माओवादी कमरेडहरू यस्तो यदुवंशिय शैलीले क्रान्ति बन्ने भए म अज्ञानी हुँ… ★   नेपाल टेलिकमको ब्रान्ड एम्बेसडरमा पारस खड्का र प्रियंका रानी जोशी नियुक्त ★   समानुपातिकतर्फको सिट बाँडफाँटसहित दलहरूलाई पत्र ★   निर्वाचनमा खटिएका अधिकांश कर्मचारीको काज फिर्ता ★   आइएमईको अफरः चौध हजार पठाउँदा रू. १० लाख उपहार ★   राष्ट्रपतिसमक्ष प्रतिवेदन पेस ★   संसद्का महासचिवको पत्र कार्यान्वयन नगर्न मागसहित सर्वोच्चमा रिट ★   आईसीसी क्रिकेट विश्वकप लिग टुः नामिबियाद्वारा नेपाललाई २७६ रनको लक्ष्य प्रस्तुत

भारतसँग खेल्न छानियो नेपाली फुटबल टोलीकाडमाडौं, साउन ३०,
अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) ले भारतविरुद्धको मैत्रीपूर्ण फुटबल खेलका लागि ३० सदस्यीय राष्ट्रिय टोलीको घोषणा गरेको छ ।

विगत एक महिनादेखि अभ्यासरत ४५ खेलाडी मध्येबाट पहिलो चरणमा ३० जना खेलाडी छनौट गरिएको हो । ३० सदस्यीय प्रारम्भिक टोलीको तीन जना गोल रक्षकहरु किरण चेम्जोङ्, विकेश कुथु र रितेश थापा रहेका छन् । यस्तै, डिफेन्डरमा सागर थापा, सन्दिप राई, रोहित चन्द, विराज महर्जन, रविन श्रेष्ठ, जितेन्द्र कार्की, रञ्जित धिमाल, अनन्त तामाङ, आदित्य चौधरी र अजित भण्डारी छन् । त्यस्तै मिडफिल्डरमा भोलानाथ सिलवाल, हेमन्त थापा मगर, राजु तामाङ, श्याम नेपाली, सुशील केसी, विश्वास श्रेष्ठ, विशाल राई र विक्रम लामा छन् । त्यसैगरी फरवार्डमा अनिल गुरुङ, जुमानु राई, भरत खवास, अन्जन विष्ट, विमल घर्तीमगर, भरत शाह र नवयुग श्रेष्ठ छन् । नेपाली टोलीको प्रशिक्षकको जिम्मेवारी भने ध्रुव केसीलाइ दिइएको छ । नेपाली टोलीले भारतसँग आगामी आगामी भदौ १४ गते भारतको पुनेमा मैत्रीपूर्ण खेल खेल्दैछ । भारतविरुद्धको मैत्रीपूर्ण खेललाई नेपाली टोलीले आसन्न साफ च्याम्पियनसीप फुटबल प्रतियोगिताको तयारीको रुपमा हेरिएको छ ।