• ८ आश्विन २०८०, सोमबार
  •      Mon Sep 25 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   माल्दिभ्सलाई हराउदै नेपाल सेमिफाइनलमा ★   पुल मर्मत गर्न नेपाल–भारतको झुलाघाट नाका बन्द ★   बाजुरामा भाइरल ज्वरोको कारणले दुई जनाको मृत्यु ★   गैँडा मार्ने मुद्दाका फरार प्रतिवादी २५ वर्षपछि पक्राउ ★   सडक व्यापार व्यवस्थापनका लागि काठमाडौं महानगरपालिकालाई दबाब दिन मिल्दैन: सुनिता डंगोल ★   भोलिबाट इन्द्रजात्रा शुरु हुने, २० जना विदेशी पाहुना आउने ★   कोशी प्रदेश: मुख्यमन्त्री कार्कीले मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्दै ★   कोशी प्रदेश : मुख्यमन्त्री कार्कीले मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्दै ★   सडकमै सुतेर शिक्षकहरुले गरे आन्दोलन– तस्बिरहरु ★   धावक बैकुण्ठ मानन्धरलाई १५ हजार राशीसहितको ‘उज्ज्वल तारा खेल सम्मान-२०८०’ प्रदान गरिने

सहमतिको वाधक बन्दिनँः भीम रावलकाठमाडौं । नेकपा एमालेको आसन्न दशौं महाधिवेशनमा अध्यक्ष पदमा उम्मेदवारी घोषणा गरेका नेता भीम रावलले आफू सहमतिको बाधक नबन्ने बताएका छन् । 

मंगलबार तुलसीलाल प्रतिष्ठान च्यासलमा नेताहरुसँगको भेटघाटको क्रममा रावलले आफू सहमतिको बाधक नबन्ने बताएको एमाले नेता तथा राष्ट्रिय सभा सदस्य खिमलाल भट्टराईले जानकारी दिए ।