• १८ असार २०७९, शनिबार
  •      Sat Jul 2 2022
Logo
Latest
★   राससका अध्यक्ष झालाई स्वतन्त्रता सेनानी सम्मान ★   चुइगम पड्काएरै सके नेपालीले ४१ करोड ★   निजगढ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल गठबन्धन सरकारको पहिलो प्राथमिकतामाः प्रधानमन्त्री देउवा ★   स्वतन्त्र उम्मेदवारहरु पनि छुट्टै राजनीतिक दल घोषणा गर्ने तयारीमा ★   स्वास्थ्य मन्त्रालयद्वारा पूर्वतयारी अवस्थामा रहन अस्पताललाई निर्देशन ★   प्रधानसेनापतिद्वारा संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण ★   सभामुख सापकोटा र अजरबैजानका सभामुख गफारोवाबीच भेटवार्ता ★   गिरिजाप्रसाद कोइरालाको नाममा विश्वविद्यालय स्थापना गर्नुपर्छः उद्योगमन्त्री बडू ★   गाईघाटका पसल डुबानमा ★   बेनी–जोमसोम सडक अवरुद्ध

संविधान लेखन पूरा गरौं : प्रधानमन्त्री कोइरालाकाठमाडौँ, भदौ ९ । प्रधानमन्त्री सुशील कोइरालाले विरोध प्रदर्शन छोडेर संविधान लेखनलाई पूरा गर्न आग्रह गरेका छन् ।

नयाँ बानेश्वरमा बुधवार विहानदेखि शुरु भएको संविधानको परिमार्जित विधेयक २०७२, माथिको छलफलमा भाग लिँदै प्रधानमन्त्री कोइरालाले नयाँ संविधानको मस्यौदा राजनीतिक दलहरुबीचको साझा दस्तावेज भएकाले संविधान लेखनलाई सार्थक तुल्याउन सभासद्सँग आग्रह गरेका हुन् ।
‘मस्यौदामा केही कमी कमजोरी भए परिमार्जन गर्न सकिन्छ । मेरा सबै कुरा समेटिएन भनेर नआत्तिनुस्’, उनले भने, “सबै पार्टीले परिमार्जन गर्न मिल्छ भनिरहेका छन् । अब जनतालाई छिटो संविधान दिनुपर्छ ।’