• २० असार २०७९, सोमबार
  •      Mon Jul 4 2022
Logo
Latest
★   सिंहदरबार वैद्यखानाका समस्या समाधानका लागि सुझाव दिन कार्यदल गठन ★   राज्य र निजी क्षेत्रबीचको सहकार्यले मात्र सम्मृद्धि सम्भव छ, वरिष्ठ उपाध्यक्ष ढकाल ★   ठाउँको अभावमा आलोपालो गरी सुत्छन् कैदीबन्दी ★   भिमादका एक सय बढी घरधुरी उच्च जोखिममा ★   एकीकृत समाजवादीले बागमती छोडेर सुदूरपश्चिम दाबी गर्ने ★   जसपाले मन्त्री हेरफेर गर्दै, नयाँ मन्त्रीको सूची प्रधानमन्त्रीलाई बुझाइयो ★   प्रतिनिधिसभामा एमाले अध्यक्ष ओलीले सम्बोधन गर्ने ★   हात्ती वनभोजका लागि रकम भुक्तानी नगर्न निर्देशन ★   दशरथचन्द राजमार्ग सञ्चालनमा ★   मधेस प्रदेशमा पुन: ‘छोरी शिक्षा बीमा’ सुरु

संयम बनौं : अध्यक्ष ओलीकाठमाडौँ, भदौ ९ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले संविधान लेखनलाई पूर्णता दिन अत्यन्तै संयमित र धैर्यताका साथ लाग्न सम्बद्ध सबैसँग आग्रह गरेका छन् ।

बुधवार संविधानको परिमार्जित विधेयक २०७२, माथिको छलफलमा भाग लिँदै अध्यक्ष ओलीले भने, “हामी लोकतान्त्रिक संविधान लेखनको हिसाबले हामी अत्यन्तै ऐतिहासिक र गम्भीर मोडमा आइपुगेका छौं । आफना जनप्रतिनिधिबाट संविधान बनाएर घोषणा गर्ने जनताको लामो चाहनाको अत्यन्त नजिक पुगेको छौँ ।’’
“संविधान निर्माणको जिम्मेवारीलाई सबै एकताबद्ध भएर पूरा गरौँ, हामी नेपाली दाजुभाइ एक अर्कोको शत्रु होइनौँ भनेर सामाजिक सदभाव कायम राख्ने काम गरौं । छलफल गरेर अघि बढ्न सक्छौँ ”, ओलीको आग्रह थियो ।