• २० मंसिर २०७९, मंगलवार
  •      Tue Dec 6 2022
Logo
Latest
★   रुपन्देही २ मा पुनः मतदानको माग गर्दै सर्वोच्चमा रिट ★   चिया पनि ‘चक्लेटी’ स्वादमा ★   राम्रो कामका लागि गण्डकी प्रदेशमन्त्री गुरुङबाट सिक्नुपर्दछः महासचिव भुसाल ★   वीरगन्जमा रचियो सभ्य र भब्य कन्सर्टको इतिहास– तस्बिरहरु ★   विकल्प डिजिटल हेल्थ इनोभेसन अवार्ड २०२२ बाट जिभि अनलाईन हेल्थ केयर सम्मानित ★   वाग्मती किनारका सुकुम्बासी भन्छन्– ‘भूमि आयोगलाई काम गर्न दिनुपर्छ’ ★   नेयमारद्वारा बिरामी पेलेलाई स्वास्थ्यलाभको कामना ★   साइबर ब्युरोको नक्कली फेसबुक पेज बनाउने एक जना पक्राउ ★   संसद्मा विधेयक: केही उपलब्धि, केही निष्क्रिय ★   पुराना आकाशे पुल मर्मत गर्दै महानगर

टीकापुर घटनामा मारिएका प्रहरीका परिवारलाई जनही १० लाखकाठमाडौँ, भदौ १८ । गत भदौ ७ गते टीकापुर घटनामा निधन भएका प्रहरीका परिवारलाई नेपाल प्रहरीले जनही १० लाख रुपौयाँ दिने निर्णय भएको छ ।

फोटो: नेपाल प्रहरी ।

उक्त घटनामा ज्यान गुमाएका प्रहरी वरिष्ठ उपरीक्षक लक्ष्मण न्यौपाने, प्रहरी निरीक्षकद्धय बलराम विष्ट र केशव बोहोरा, प्रहरी हबल्दारद्धय श्यामबहादुर खड्का र जनकबहादुर नेगी तथा प्रहरी जवान लोकेन्द्रबहादुर चन्दका परिवारलाई नेपाल प्रहरी राहत कोषबाट राहत प्रदान गर्न लागिएको प्रहरी प्रधान कार्यालयले जनाएको छ ।

साथै, निधन भएका प्रहरीका सन्ततिलाई उच्च शिक्षा अध्ययनमा छात्रवृत्ति प्रदान गर्ने, घाइते प्रहरीको निःशुल्क उपचार गरिने तथा आयआर्जनका लागि सहयोगी कार्यक्रम सन्चालन गरिने जनाइएको छ ।