• ८ आश्विन २०८०, सोमबार
  •      Mon Sep 25 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   तस्करीका घटनामा दोषीलाई कारबाही गराउने गरी आयोग गठन हुनुपर्छ: अध्यक्ष ओली ★   मोबाइल फोन इम्पोर्टस् एशोसिएसनको सातौँ वार्षिक साधारण सम्पन्न ★   राष्ट्रको कार्यभार पूरा गर्न आपसी सद्भाव र एकता आवश्यक छ: गृहमन्त्री श्रेष्ठ ★   काठमाडौँ र भक्तपुरमा एकै दिन १६ लाख बढीको चोरी ★   एसियन गेम्सः भारतीय महिला क्रिकेट टोलीलाई स्वर्ण ★   १९औँ एसियाली खेलकुद: जुडोमा मनीता, जंग र पुनमको हार ★   गुल्मीमा माटोको ढिस्कोले पुर्दा १७ वर्षीय किशोरको मृत्यु ★   नेप्से परिसूचक ५.८९ अंकले गिरावट ★   एमालेको ध्यान बलियो राष्ट्रिय शक्ति निर्माणमा: महासचिव पोखरेल ★   डिजिटल नेपाल बनाउने सपना छ: प्रधानमन्त्री दाहाल

दशौं महाधिवेशनमा केपी ओलीलाई सर्वसम्मत अध्यक्ष हामी बनाउने छौँः निरु पालकाठमाडौं । नेकपा एमालेकी नेतृ निरु पालले केपी शर्मा ओली नै सर्वसम्मत अध्यक्ष बन्ने बताएकी छन् । 

बुधबार युवा संघको साइबर सर्कल घोषणा कार्यक्रमलाई संबोधन गर्दै नेत्री पालले दशौं महाधिवेशनमा ओलीलाई सर्वसम्मत अध्यक्ष बन्न कसैले नरोक्ने बताइन् । 

‘अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको नेतृत्वमा २२५ सदस्यीय केन्द्रीय कमिटी चयन गर्नेछ । अध्यक्षमा अन्य कुनै नेताले उम्मेदवारी दिनेछैनन् । यदि भुलबस उम्मेदवारी दिएका नेता कमरेडहरुले ओलीलाई सर्वसम्मत अध्यक्ष भनेर छोड्नुहुनेछ । उनले भनिन्, ‘आजको आवश्यकता आम जनताको, युवाको, महिलाको, श्रमजीविको चाहना एमालेको नेतृत्व केपी शर्मा ओलीले गरुन् भन्ने छ । तसर्थ आगामी महाधिवेशनमा ओलीलाई सर्वसम्मत अध्यक्ष हामी बनाउने छौँ ।