• १ असार २०८१, शनिबार
  •      Sat Jun 15 2024
  •   Unicode
Logo

न्यायलयको बारेमा प्रधानमन्त्री र बार टोली बिच छलफल हुँदैकाठमाडौं । न्यायलयको विषयमा मौन नबस्न भन्दै प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाको ध्यानकर्षण गराएको नेपाल बार र प्रधानमन्त्री बीच आज छलफल हुँदैछ । छलफलका लागि प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देवाउले आज नेपाल बार एसोसिएसन टोलीलाई बिहान साढे १० बजे बालुवाटारमा बोलाउनु भएको छ ।

बिहिबार नेपाल बारले सर्वोच्च देखी बालुवाटार सम्म मार्चपास गर्दै ध्यानाकर्षण गराएको थियो । एक महिना अगाडी देखी प्रधानन्यायधीश चोलेन्द्रशमशेर जबराको राजीनामा माग्दै आन्दोलन गरिरहेको छ ।

यो पनि पढ्नुहोस – न्यायालयको बिषयमा प्रधानमन्त्री देउवालाई खोज्दै बार बालुवाटारमा

बार सडकबाट हटाउन बल प्रयोग गरिरहेको छ भने प्रधानन्याधीश राणाले आफु सबैधानिक प्रक्रियाबाट मात्र बाहिरिने बताउदै आउनु भएको छ। प्रधानमन्त्री देउवाले यस अघि सरकार र पार्टी दुबै संयन्त्रमा यस विषयमा छलफल नै गर्न चाहानु भएको थिएन । कुनै बैठकमा यस बारेमा कुरा उठे उहाँले त्यसलाई तत्काल रोक्ने गर्नुभएको थियो ।