• १५ मंसिर २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Dec 1 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   एक महिनाभित्र सबै भूकम्प प्रभावितलाई अस्थायी आवास उपलब्ध गराउँछौँ: मन्त्री बस्नेत (अन्तरवार्ता) ★   अर्थतन्त्रका चुनौति र समस्या स्वीकार गरी समाधान गर्न सरकार गम्भीर हुन आवश्यक: व्यवसायी ★   लिग टूको पहिलो सिरिज नेपालमा हुने, नेदरल्याण्ड्स र नामिबिया खेल्न आउँदै ★   कर्जाको ब्याजदर १ प्रतिशत घट्यो, अझै घट्छ: बैंकर्स संघका अध्यक्ष केसी ★   जीवाश्म इन्धनलाई कम वा अन्त्य गर्न कोप-२८ मस्यौदाको आह्वान ★   इजरायल र हमासबीचको युद्धविरामपछि फेरि युद्ध सुरु ★   गोरखामा अनलाइनमार्फत भुक्तानी गर्नेको सङ्ख्या बढ्दो ★   एघार महिनामा भित्रिए नौ लाखभन्दा बढी पर्यटक ★   केपी ओली कप फाईनल: मधेशले आर्मीलाई दियो १ सय ३६ रनको मध्यम लक्ष्य ★   रहेनन् पूर्वखेलाडी तथा प्रशिक्षक थापा

राष्ट्रनिर्माताको सम्मानमा कञ्जुस्याँइ र नेपाली भावनाको अपमान भयो: राप्रपाकाठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा)ले पृथ्वी जयन्ती तथा राष्ट्रिय एकता दिवसमा बिदा नदिएर सरकारले  नेपाली भावनाको अपमान गरेको जनाएको छ । राप्रपा प्रवक्ता मोहन श्रेष्ठले भन्नुभयो 'सरकारले २०७९ का लागि सार्वजनिक गरेको बिदा सुचीमा ५२ शनिबार बाहेक थप ४३ दिन सार्वजनिक बिदा दिने निर्णय गर्दैगर्दा फेरि पनि राष्ट्रनिर्माता पृथ्वीनारायण शाहको सम्मानमा कञ्जुस्याँइ र नेपाली भावनाको अपमान गरेको छ । '

सरकाले बिहिबार राजपत्रका आगामी बर्षको सार्बजनिक बिदाको सूचि सार्बजनिक गरेको थियो । जसमा केही चाडपर्वमा बिदा थपिएपनि पृथ्वी जयन्ती तथा राष्ट्रिय एकता दिवसमा भने बिदा दिईएको छैन ।