• १० श्रावण २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jul 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   हामी बिरुद्ध षड्यन्त्रका तानाबाना बुनिँदैछन्: अध्यक्ष नेपाल ★   विमान दुर्घटनाबारे गहन अध्ययन गर्न र मृतक परिवारलाई क्षतिपूर्ति दिन सरकारसँग नेकपा एसको माग ★   सडक स्तरोन्नति सुरु भएसँगै कोदारवासी खुसी ★   डेङ्गीका बिरामी बढेपछि सङ्खुवासभाका अस्पतालमा शय्या अभाव ★   राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीको केन्द्रिय समितिको बैठक जारी ★   पेरिस ओलम्पिक: खेल बराबरमा सकिएको दुई घण्टापछि मोरक्कोसँग अर्जेन्टिना पराजित ★   स्वास्थ्य मन्त्रीद्वारा सौर्य एयर दुर्घटनाप्रति दु:ख व्यक्त ★   सिमलताल दुर्घटना: कार्यदलले ११ दिनमा पनि सकेन काम, थप सात दिन माग ★   काँकडभिट्टाबाट आठ करोडको जडीबुटी निर्यात ★   एकैदिन २४ सयले घट्यो सुनको मूल्य, कतिमा हुँदैछ कारोबार?

युरो कपको दोस्रो सेमिफाइनल आज, को पुग्ला फाइनलमा ?काठमाडौँ । युरो कप २०२४ फुटबल प्रतियोगिताको दोस्रो सेमिफाइनल आज हुँदैछ ।

मध्यरातमा हुने खेलमा इंग्ल्याण्ड र नेदरल्यान्ड्सबीच भिडन्त हुँदैछ । खेल नेपाली समयानुसार राति १२ः४५ बजे सुरु हुनेछ ।

दुबै टोली आजको खेल जितेर फाइनलमा स्थान बनाउन चाहन्छन् । क्वाटरफाइनलमा इंग्ल्याण्डले स्वीट्जरल्याण्डलाई पेनाल्टीमा ५–३ गोलले हराउँदै सेमिफाइनलमा स्थान बनाएको थियो । यस्तै, नेदरल्यान्ड्सले टर्कीलाई २–१ गोलले हराउँदै अन्तिम चारमा स्थान बनाएको थियो ।

आजको खेलको विजेताले उपाधिका लागि स्पेनसँग प्रतिस्पर्धा गर्नेछ । गएराति भएको खेलमा स्पेनले फ्रान्सलाई २–१ गोलले हराउँदै फाइनलमा स्थान बनाइसकेको छ ।

गत संस्करणको उपविजेता इंग्ल्याण्डले हालसम्म उपाधि जित्न सकेको छैन । यस्तै, नेदरल्यान्ड्सले १९८८ मा उपाधि जितेको थियो ।

इंग्ल्याण्ड र नेदरल्यान्ड्सबीच हालसम्म २२ खेल भएका छन् । जसमा ७ खेल नेदरल्यान्ड्सले जितेको छ भने ६ खेल इंग्ल्याण्डले जितेको छ । यस्तै ९ खेल बराबरी भएका छन् ।