• १० श्रावण २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jul 25 2024
  •   Unicode
Logo

‘मिर्जापुर’ सिरिजमा देखिएका यी स्टारहरुको मृत्यु, एक जनाको शव बाथरुममा सडेको भेटिएको थियोएजेन्सी । हाल भारतीय सिरिज ‘मिर्जापुर सिजन ३’ चर्चामा छ । सिरिज शुक्रबार रातिदेखि विश्वव्यापी रुपमा रिलिज भइसकेको छ ।

विगत दुई सिजनमा भएको नरसंहारको क्रम यस पटक पनि जारी रहने छ र हरेक पटक जस्तै यस पटक पनि मिर्जापुरको सिंहासनका लागि घनिष्ट लडाइँ हुनेछ ।

यस सिरिजमा अभिनय गरेका केही कलाकारको निधन भइसकेको छ । जसबारे यहाँ चर्चा गरौं ।

स्वीटी र गोलुका बुवाको भूमिका निभाएका शाहनवाज प्रधान, जो प्रहरीको भूमिकामा थिए । वास्तवमा, शाहनवाज प्रधानको ५६ वर्षको उमेरमा १८ फेब्रुअरी २०२३ मा हृदयघातका कारण मृत्यु भएको थियो ।

मिडिया रिपोर्टका अनुसार एक कार्यक्रमका क्रममा उनलाई हृदयघात भएको थियो, त्यसपछि उनलाई कोकिलाबेन धिरुभाई अम्बानी अस्पताल लगिएको थियो । जहाँ चिकित्सकले उनलाई मृत घोषणा गरे ।

मुन्ना भैयासँग साथमा रहने ललित उर्फ ​​ब्रह्मस्वरूप मिश्रा डिसेम्बर २, २०२१ मा उनको मुम्बईको घरमा मृत फेला परेका थिए । रिपोर्टका अनुसार, नोभेम्बर २९, २०२१ मा, अभिनेताले छाती दुखेको गुनासो गरे र डाक्टरकहाँ गए । डाक्टरले ग्यासको औषधि दिएर घर पठाए ।

तर, अचानक उनको स्वास्थ्य फेरि बिग्रिएपछि उनको मृत्यु भयो । उनी घरमा एक्लै बस्थे, जसका कारण केही दिनसम्म उनको मृत्युको खबर थाहा भएन । तर, छिमेकीले दुर्गन्ध आएको गुनासो गरेपछि उनीहरूले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । प्रहरी ब्रह्मको घर पुग्दा उनको शव बाथरुममा कुहिएको अवस्थामा फेला परेको थियो ।

उस्मान भाइको भूमिका निभाएका जितेन्द्र शास्त्री पनि रहेनन् । यस शोमा उस्मानले बन्दुक अर्थात् कालिन भैयाको बन्दुक बनाउने व्यवसाय गरेका थिए । उनको अक्टोबर १५, २०२२ मा मृत्यु भयो । यो खबर उनका साथी र सहकर्मी सञ्जय मिश्रा र राजेश तैलाङलगायतले शेयर गरेका हुन् ।

एक्सेल मिडिया एण्ड इन्टरटेनमेन्टद्वारा निर्मित गुरमीत सिंह र आनन्द अय्यरले निर्देशन गरेको यो क्राइम थ्रिलर सिरिजलाई दर्शकले निकै रुचाएका छन् । शृङ्खलामा पंकज त्रिपाठी, अली फजल, श्वेता त्रिपाठी शर्मा, अन्जुम शर्मा, प्रियंशु पैन्युली, हर्षिता शेखर गौर, राजेश तैलाङ, रसिका दुगल, विजय वर्मा, ईशा तलवार, शीबा चड्डा, मेघना मलिक र मनु ऋषि चड्ढा जस्ता धेरै उत्कृष्ट कलाकारहरूले चरित्र निभाएका थिए ।