• ७ श्रावण २०८१, सोमबार
  •      Mon Jul 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   अवरुद्ध बेनी–दरबाङ सडक दश दिनपछि खुल्यो ★   मधेश र कर्णालीबाहेकका प्रदेशमा आज भारी वर्षाको सम्भावना ★   चौतर्फी दबाबपछि अमेरिकी राष्ट्रपति दौडबाट पछि हटे बाइडेन, कमला ह्यारिसलाई समर्थन ★   एसिसी महिला एसिया कप: पाकिस्तानसँग नेपाल नौ विकेटले पराजित ★   काठमाडौंमा चिनियाँ जनमुक्ति सेनाको ९७ औं स्थापना दिवस ★   गुरूप्रति श्रद्धाभाव प्रकट गर्दै मनाइयो गुरू पूर्णिमा ★   ‘नयाँ सरकारले जनताको आशालाई विश्वासमा परिणत गर्नसक्छ’ ★   मैत्रीपूर्ण भलिबलमा रसियासँग नेपाल सोझो सेटमा पराजित ★   प्रहरी वृत्त नयाँबानेश्वरलाई एभरेस्ट अस्पतालबाट प्राथमिक उपचारको सामग्री ★   संविधान संशोधन गर्नुपरे सबै दलको सहमति लिने प्रयास हुन्छः योगेश भट्टराई

भारतको मेघालयमा ४ जना नेपालीको हत्याकाठमाडौं । भारतको मेघालय सुत्ंगा, जयन्तीया हिल्समा ४ जना नेपालीको घाँटी रेटेर हत्या भएको छ ।

कोइलाखानीमा काम गर्ने गएका उनीहरूकाे हत्या भएकाे हाे । उनीहरू भोजपुर र धरानका भएको बताइएकाे छ ।

मेघालयको राजधानी सिलोङबाट १ सय ३० किलोमिटर टाढा सो घटना भएको न्यूज एजेन्सी नेपालका भारत प्रतिनिधिले जनाएका छन् ।