• २९ असार २०८१, शनिबार
  •      Sat Jul 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   त्रिशूलीमा बेपत्ता तीन जनाको शव फेला ★   सूचना प्रविधि क्षेत्रको विकासलाई सरकारले प्राथमिकतामा राख्नुपर्छ:अध्यक्ष ढकाल ★   स्रष्टाले सम्झिए आदिकवि ★   प्रहरी जवानको परीक्षा दिँदै गरेका छ नक्कली परीक्षार्थी पक्राउ ★   चाइना निर्माण कम्पनीसँगको समन्वयमा पूर्वपश्चिम राजमार्गका खाल्डाखुल्डी पुर्दै ट्राफिक प्रहरी ★   पशुपति क्षेत्रमा गङ्गामाई रथयात्रा ★   नारायणीमा दुईवटा शव फेला ★   ओली सरकारमा लोसपा सहभागी हुने, मन्त्री छान्ने जिम्मा अध्यक्ष ठाकुरलाई ★   आइतबारका लागि निर्धारित प्रतिनिधिसभाको बैठक सोमबार सर्यो ★   एमाले अध्यक्ष ओली आइतबार चौंथोपटक प्रधानमन्त्री बन्दै !

फ्रान्स र बेल्जियम भिड्दैकाठमाडौँ । युरो कप २०२४ अन्तर्गत आज फ्रान्स र बेल्जियमबीच प्रतिस्पर्धा हुँदैछ ।

अन्तिम १६ अन्तर्गत दुई टोलीबीचको खेल नेपाली समयानुसार राति पौने १० बजे सुरु हुनेछ ।

दुबै टोली जित निकाल्दै क्वाटरफाइनलमा प्रवेश गर्ने मनसायका साथ मैदान उत्रनेछन् ।

दुई टोलीबीच हालसम्म ७५ खेल भएका छन् । जसमा ३० खेलमा बेल्जियमले जित निकाल्दा २६ खेलमा फ्रान्स विजयी भएको छ । यस्तै, १९ खेल बराबरी भएका छन् ।