• ५ श्रावण २०८१, शनिबार
  •      Sat Jul 20 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   बंगलादेशमा हिंसा भड्किन थालेपछि करिब ८०० नेपाली विद्यार्थी स्वदेश फर्किए ★   हिंसाग्रस्त बंगलादेशमा अध्ययनरत १७ नेपालीलाई भोलि उद्धार गरी काठमाडौं ल्याइने ★   हनुमन्ते पस्यो बस्तीमा, उच्च सतर्कता अपनाउन आह्वान ★   कांग्रेस संसदीय दलको प्रमुख सचेतकमा घिमिरे ★   द्वारिकाज होटलकी संस्थापक अम्बिका श्रेष्ठको पशुपतिमा अन्त्येष्टि ★   स्मार्ट क्यामराबाट पैदलयात्रीको आवतजावत संख्या तथा घनत्व मापन गरि नयाँ सडकमा पैदल मार्ग विस्तार गर्ने… ★   आर्थिक अनुशासन, पारदर्शिता र जबाफदेहिता सबैभन्दा महत्वपूर्ण: अर्थमन्त्री पौडेल ★   सरस्वती क्लवद्वारा ‘सरस्वती वाटिका’ कोटेश्वरमा वृक्षारोपण ★   सर्पको टोकाइबाट घाइतेको हेलिकप्टरबाट उद्वार ★   लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्रीले आइतबार विश्वासको मत लिने

गृहमन्त्री रविका सय दिन : के गरे ? के गर्न सकेनन् ?काठमाडौं । राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति रवि लामिछाने उपप्रधान तथा गृहमन्त्री बनेका एक सय दिन पुगेको छ । लामिछानेले आज पत्रकार सम्मेलन गरेर आफूले गरेका काम सार्वजनिक गर्ने तयारी गरेका छन् ।

रवि लामिछाने गृहमन्त्री भएपछि केही सकारात्मक कामको सुरुवात गरेका छन् । उनले प्रहरी परिचालनलाई प्रभावकारी बनाएका छन् भने सेवामा समेत सुधार भएको छ ।

लामिछाने स्वयम् भने विवादमा परेका छन् । सहकारीको रकम हिनामिना गरेको आरोप खेपिरहेका उनीमाथि छानबिनसमेत भइरहेको छ ।
उनले कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष कैलाश सिरोहियालाई पक्राउ गरेर रिसइबी साँधेको आरोप खेप्नु पर्‍यो ।

सामाजिक सञ्जालबाटै ट्राफिक प्रहरीलाई दिएको निर्देशन कार्यान्वयन गर्न सर्वोच्च अदालतले रोक लगाएको छ । यसैगरी उनले महान्यायाधिवक्ताको कार्यालयबाट आफूमाथि कुनै अभियोग नरहेको पत्र ल्याएर सार्वजनिक गरेपछि विवादमा तानिएका छन् । उनीविरुद्ध अहिले सर्वोच्चमा रिटसमेत छ ।

त्यसैगरी गृहमन्त्री लामिछानले संसद्मा दिएको अभिव्यक्तिसमेत विवादमा परेको थियो ।

लामिछानेले आज आफूले गरेका काम के हुन् भनेर सार्वजनिक गर्दै छन् ।