• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   हवाई उडानका लागि उड्डयन मौसम सेवा महत्वपूर्ण छ: मन्त्री बस्नेत ★   कोशी सरकार विरुद्धको रिट हेर्दाहेर्दैमा ★   कुमारीको मनोभावमा आधारित नाटक ‘अग्निच्क्षु’ मञ्चित ★   रूग्ण उद्योग पुनःसञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँः प्रधानमन्त्री ★   विपद्लाई निमिट्यान्न गर्न सकिँदैन, न्युनिकरणका लागि सबै एक हुनुको विकल्प छैनः अध्यक्ष नेपाल ★   राष्ट्रपति पौडेलसँग महानिर्देशक हुंग्बोको शिष्टाचार भेट ★   जनप्रतिनिधि र पार्टीबीचको सम्बन्ध सुमधुर हुन आवश्यकः उपसभापति खड्का ★   अस्ट्रेलियाको भरमा इंग्ल्याण्ड टोली, अष्ट्रेलियाले उतार्ला कि पछार्ला ? ★   रूग्ण उद्योग पुन:सञ्चालनका लागि व्यवस्थित अध्ययन गरौँ: प्रधानमन्त्री ★   मन्त्रीपरिषद् पुनर्गठन गर्नेबारे मलाई जानकारी छैन, प्रधानमन्त्रीसँग सोधौँला: माधवकुमार नेपाल

सिंहदरबार, पार्टी कार्यालय र नेताको घरको फोहोर उठ्दैन – बालेनकाठमाडौँ । काठमाडौँ महानगरपालिकाका मेयर बालेन शाहले सिंहदरबार र पार्टी कार्यालयको फोहोर नउठ्ने बताएका छन् ।

सरकारले काठमाडौँमा फोहोर बोक्ने चार चालकलाई नियन्त्रणमा लिएको भन्दै यस्तो चेतावनी दिएका हुन् । उनीहरुको स–सम्मान रिहाइको माग गर्दै मेयर शाहले भ्रष्टचारीलाई समात्न नसकेको भन्दै सरकारको आलोचना समेत गरेका छन् ।

यस्तै, जो–जो जुध्न आएपनि आफू पछि नहट्ने भन्दै कसैलाई बाँकी नछाड्ने समेत जनाएका छन् ।

उनले सामाजिक सञ्जालमा भनेका छन् –