• १० जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu May 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   बुद्ध धर्मको भ्रातृत्वको भावनालाई आत्मसात् गर्दै एकजुट हुन आवश्यक : उपराष्ट्रपति ★   शान्तिका अग्रदूत गौतमबुद्धको त्याग, विचार र अभ्यास अनुकरणीय : प्रधानमन्त्री ★   उभौली आपसी सद्भाव र एकता सुदृढ बनाउने माध्यम : राष्ट्रपति ★   भूमेस्थानमा पूजा, आराधना गरी मनाइँदै उँभौली पर्व ★   अहिंसा नै शान्ति र मैत्रीको आधारशिला ★   आईपीएलः बैंगलोरलाई हराउँदै राजस्थान क्वालिफायर २ मा, फाइनल पुग्न हैदरावादसँग भिड्ने ★   वीर अस्पतालको अनुगमनमा जे देखियो… ★   सद्भाव फैलाउन बुद्ध शिक्षामा विश्वास गरौँ : प्रधानमन्त्री ★   स्वयम्भूनाथ परिसरमा सागा दावाको उत्सव-फोटो फिचर ★   गृहमन्त्री लामिछानेमाथि छानबिन गर्न राप्रपाको माग

गुजरातका लागि वर्षा बन्यो घातक, प्लेअफबाट बाहिरियोकाठमाडौँ । आईपीएल–२०२४ मा गुजरात टाइटन्स र कोलकाता नाइट राइडर्सबीचको खेल वर्षाका कारण रद्द भएको छ । योसँगै गुजरातको टोली चालू सिजनको प्लेअफको दौडबाट बाहिरिएको छ । उता, कोलकाताको टप–२ मा स्थान पक्का भएको छ ।

अहमदाबादमा सोमबार साँझदेखि रातिसम्म पानी परेको थियो । यस्तो अवस्थामा अम्पायरहरूले दुवै कप्तानसँग छलफल गरेर खेल रद्द गर्ने निर्णय गरेका हुन् । दुवै टोलीलाई एक–एक अंक दिइएको छ ।

यस खेलबाट एक अंकको साथ कोलकाता १९ अंकमा पुगेको छ भने गुजरातको मात्र ११ अंक छ र टोलीले १६ मेमा सनराइजर्स हैदरावादविरुद्ध जित हासिल गरे पनि १३ अंक मात्र जोड्न सक्ने छ । जुन प्लेअफका लागि पर्याप्त छैन ।

अर्कोतर्फ कोलकाताले टप–२ मा रहन पक्का गरेको छ । किनभने अब अंक तालिकामा रहेका दुई टोलीले १९ वा सोभन्दा बढी अंक जोड्न सक्ने छैनन् । अहिले राजस्थानसँग २० अंक पुग्ने मौका छ ।