• ७ जेष्ठ २०८१, सोमबार
  •      Mon May 20 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   गेललाई जर्सी उपहार दिँदै कोहलीले भने – काका अर्को सिजन आईपीएलमा फर्किनु ★   कोरियन नागरिकको सहयोगमा विद्यालयमा शौचालय ★   वडाध्यक्षलाई विद्यार्थीको प्रश्न: ‘खेल्ने सामग्री कसले दिन्छ ?’ ★   सुर्खेत बस दुर्घटना: दुईजनाको मृत्यु, २१ घाइते ★   सभामुखलाई धनराजको पत्र: रातो पासपोर्ट उत्खनन गर्ने गृहमन्त्रीमाथि कारबाही होस् ★   काँग्रेसलाई अध्यक्ष श्रेष्ठको प्रश्न: प्रधानमन्त्रीले विश्वासको मत माग्दा नाराबाजी गर्नु अर्थपूर्ण हो ? ★   काँग्रेसले समिति माग गरेको होइन, सरकार माग गरेको हो: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   टी–२० विश्वकपका लागि अष्ट्रेलियाको टोलीमा आउन सक्नेछन् फ्रेजर म्याकगर्क ★   यामी–आदित्यलाई पुत्रलाभ, के राखे छोराको नाम ? ★   प्रधानमन्त्रीलाई काँग्रेसको जवाफ: तपाईंलाई जंगलबाट राजनीतिमा काँग्रेसले ल्याएको हो

चेन्नईविरुद्ध राजस्थानले टस जितेर ब्याटिङ रोज्योकाठमाडौँ । आईपीएलमा आज डबल हेडर खेल हुँदैछन् । आजको पहिलो खेल चेन्नई सुपर किंग्स र राजस्थान रोयल्सबीच हुँदैछ ।

राजस्थानले टस जितेर ब्याटिङ गर्ने निर्णय गरेको छ । टोलीमा ध्रुव जुरेल फर्किएका छन् । उनले पछिल्लो खेल गुमाएका थिए ।

खेल चेन्नईको घरेलु मैदान एमए चिदम्बरम स्टेडियम (चेपौक)मा दिउँसो ३ः४५ बजेबाट सुरु हुनेछ । दुवै टोली यो सिजन पहिलो पटक आमनेसामने हुँदैछन् ।

आज चेन्नईको सिजनको १३ औं खेल हुनेछ । टोलीले १२ खेलमध्ये ६ जितेको छ भने ६ मा हारेको छ । टोली अंक तालिकाको चौथो स्थानमा छ ।

राजस्थानको यो १२औँ खेल हुनेछ, ११ खेलमध्ये ८ जित र ३ खेलमा हार बेहोरेको टोली १६ अंकसहित दोस्रो स्थानमा छ । आजको खेल जितेर चेन्नईले आफ्नो प्लेअफको आशा जीवित राख्नेछ भने राजस्थान जित निकाल्दै प्लेअफमा पुग्ने छ ।