• ६ बैशाख २०८१, बिहीबार
  •      Thu Apr 18 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   दाहाल, ओली र रविबीच भेटः राजनीतिक घटनाक्रमबारे समीक्षा ★   राष्ट्रिय मानव अधिकार आयोगको सचिवमा मुरारीप्रसाद खरेल नियुक्त ★   चीनको केन्द्रीय बैंकका पूर्वडेपुटी गभर्नरमाथि घुस लिएको आरोप ★   अल्पमत भयो भन्दैमा कुर्सी छोडेर हिँड्ने भन्ने हुँदैन, प्रक्रिया पूरा गर्नुपर्छः उद्धव थापा ★   मुनाफा नभए पनि टेलिकमले दूरदराजमा गुणस्तरीय सेवा दिनुपर्छः मन्त्री शर्मा ★   सुदूरपश्चिमको मुख्यमन्त्रीमा एकीकृत समाजवादीका सोडारी नियुक्त ★   मधेशका मुख्यमन्त्री यादवले गरे मन्त्रीपरिषद् बिस्तार ★   कोशी प्रदेश सभामा संकल्प प्रस्ताव टेबलः मागियो मुख्यमन्त्रीको राजीनामा ★   अरुको जस्तो मेरो पाइपलाइनमा १० वटा फिल्महरु छैनन्, अर्को फिल्म के हुन्छ थाहा छैनः अनमोल… ★   अल्पमत भयो भन्दैमा कुर्सी छोडेर हिँड्ने भन्ने हुँदैन, प्रक्रिया पूरा गर्नुपर्छ: उद्धव थापा

एस्टन भिल्लाको सहज जित, ब्राइटन र एभर्टनले अंक बाँडेकाठमाडौँ । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा एस्टन भिल्लाले सहज जित निकालेको छ । गएराति भएको खेलमा भिल्लाले नटिङहम फरेस्टलाई ४–१ गोलले पराजित गरेको हो । घरेलु मैदानमा भिल्लालाई जित दिलाउन डुगलास लुइजले दुई तथा ओली वाट्कीन्स र लिओन बेलीले एक–एक गोल गरे ।

नटिङहमका मोउसा नियाखटे र गिव्स ह्वाइटले गोल फर्काएपनि टोलीको हार टार्न सकेनन् । भिल्ला २६ खेलबाट ५२ अंकका साथ तालिकाको चौंथो स्थानमा छ । नटिङहम २४ अंकका साथ १६ औं स्थानमा छ ।

गएराति नै भएको अर्को खेलमा ब्राइटन र एभर्टनले एक–एक गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका छन् । खेलको ७३ औं मिनेटमा जेरार्ड ब्रान्थवाइटले गोल गर्दै एभर्टनलाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए ।

यता, ९०+५ औं मिनेटमा लेविस डंकले गोल गर्दै ब्राइटनलाई हारबाट जोगाए । ब्राइटन ३९ अंकका साथ सातौं स्थानमा रहँदा एभर्टन २१ अंकका साथ १७ औं स्थानमा छ ।