• ९ श्रावण २०८१, बुधबार
  •      Wed Jul 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपालमा विश्वको प्रविधि र समृद्धि भित्र्याउने काममा लाग्न परराष्ट्रमन्त्रीको आग्रह ★   भेडेटारको स्काइ वाक निर्माण सकियो, शुक्रबार मुख्यमन्त्रीले उद्घाटन गर्ने ★   सहज स्तरोन्नतिका लागि इजिप्टले सघाउने ★   टीकापुरमा चितुवाको त्रास ★   हिमा नदी र मार्सी धान खेती, फोटोले नै खिच्यो प्रधानमन्त्री ओलीको मन ! ★   कर्णाली प्रदेशमा आज भारी वर्षा हुने, बाढी र पहिराेको चेतावनी ★   पूर्वमुख्यमन्त्री कार्कीले शौचालयमा थुनेर कुट्ने धम्की दिएपछि सचिव भट्टराईले गुहारे प्रशासन ★   नेपाल एसिया कपबाट बाहिरियो ★   प्रधानमन्त्री ओलीले भने– विद्युत् प्राधिकरणसँग मतभेद छैन, उद्योगीसँग बक्यौता उठाइन्छ ★   अमेरिकास्थित नेपालीको सहयोगमा अनाथ आश्रमका बालबालिकालाई स्कुल भ्यान

ला लिगाः बार्सिलोनाको सहज जित, एट्लेटिकोले पुछारको अल्मेरियासँग अंक बाँड्योकाठमाडौँ । स्पेनिस फुटबल लिग ला लिगा अन्तर्गत बार्सिलोनाले सहज जित निकालेको छ । गएराति भएको खेलमा बार्सिलोनाले गेटाफेलाई ४–० गोलले पराजित गरेको हो ।

घरेलु मैदान क्याम्प नोउमा बार्सिलोनालाई फराकिलो जित दिलाउन राफिन्हा, जोआओ फेलिक्स, फ्रेंकी डी योङ र फेर्मिन लोपेजले एक–एक गोल गरे ।

बार्सिलोना २६ खेलबाट ५७ अंकका साथ तालिकाको दोस्रो स्थानमा छ । गेटाफे ३४ अंकसहित १० औं स्थानमा छ ।

यस्तै, गएराति नै भएको अर्को खेलमा अल्मेरिया र एट्लेटिको मड्रिडले २–२ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका छन् । अल्मेरियाका लागि दुबै गोल लुका रोमेरोले गरेका थिए भने एट्लेटिकोका लागि एंगेल कोरीया र रोड्रीगो डी पलले गोल गरेका थिए ।

एट्लेटिको २६ खेलमा ५२ अंकसहित तालिकाको चौंथो स्थानमा छ भने अल्मेरिया ९ अंकका साथ पुछारमा छ ।