• ९ श्रावण २०८१, बुधबार
  •      Wed Jul 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   भेडेटारको स्काइ वाक निर्माण सकियो, शुक्रबार मुख्यमन्त्रीले उद्घाटन गर्ने ★   सहज स्तरोन्नतिका लागि इजिप्टले सघाउने ★   टीकापुरमा चितुवाको त्रास ★   हिमा नदी र मार्सी धान खेती, फोटोले नै खिच्यो प्रधानमन्त्री ओलीको मन ! ★   कर्णाली प्रदेशमा आज भारी वर्षा हुने, बाढी र पहिराेको चेतावनी ★   पूर्वमुख्यमन्त्री कार्कीले शौचालयमा थुनेर कुट्ने धम्की दिएपछि सचिव भट्टराईले गुहारे प्रशासन ★   नेपाल एसिया कपबाट बाहिरियो ★   प्रधानमन्त्री ओलीले भने– विद्युत् प्राधिकरणसँग मतभेद छैन, उद्योगीसँग बक्यौता उठाइन्छ ★   अमेरिकास्थित नेपालीको सहयोगमा अनाथ आश्रमका बालबालिकालाई स्कुल भ्यान ★   मदन पुरस्कारका लागि पाँच कृति छनोटमा

पूर्वयुवराज्ञी हिमानी शाहबाट रक्तदानकाठमाडौँ । पूर्वयुवराज्ञी हिमानी शाहले रक्तदान गर्नुभएको छ । पूर्व बडामहारानी कोमल शाहको ७३ औ जन्मोत्सबको अबसरमा हिमानी कोष र बीर गोरखाली संस्था द्वारा आयोजित कार्यक्रममा उहाँले रक्तदान गर्नुभएको हो ।

कार्यक्रममा पूर्वयुवराज्ञी शाह सहित अन्य व्यक्तिहरुले पनि रक्तदान गरेका थिए। रक्तदानपछि उहाँले रक्तदाताहरु लाई प्रमाणपत्र बितरण गर्नुभएको थियो । । हिमानी कोष सामाजिक कार्यमा सक्रिय रहँदै आएको छ ।