• १७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 29 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   पहिलो हाफमा जोर्डनविरुद्ध नेपाललाई १-० को अग्रता ★   घरेलु मैदानमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नेछौं– साफ यु–१६ नेपाली महिला टोली ★   उद्योगी व्यवसायीहरुलाई राज्यको नीतिले संरक्षण गर्न आवश्यक छः सभापति लामिछाने ★   गगन थापाको आरोपः सम्पती शुद्धीकरण र राजश्व अनुसन्धान विभाग प्रधानमन्त्रीको इच्छाअनुसार चल्छन् ★   गठबन्धनलाई निरन्तरता दिन हामी प्रतिबद्ध छौँः प्रधानमन्त्री दाहाल ★   त्रिभुवन आर्मी पाँचथर गोल्डकपको फाइनलमा ★   गठबन्धनमा समस्या छैन: अध्यक्ष नेपाल ★   मानव बेचबिखनमा संलग्न मियाँ पक्राउ ★   व्यवसाय सुरु गर्नुअधि वास्तुका यी टिप्स पालना गर्नुस् ★   हतारमा मुद्दा चलाउने पद्धतिलाई निरुत्साहित गर्न सम्पती शुद्धीकरण अनुसन्धान विभागलाई समितिको निर्देशन

अस्ट्रेलिया उडेका गायक नितेशजंगलाई किन हङकङबाटै काठमाडौँ फर्किनुपर्यो ?काठमाडौँ । एक सांगीतिक टूरका लागि अस्ट्रेलिया उडेका गायक नितेशजंग कुँवर हङकङ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाटै काठमाडौँ फर्किएका छन् ।

‘द रिबर्थ’ टुरका लागि अस्ट्रेलिया उडेका उनी हङकङ ट्रान्जिटमा पासपोर्ट हराएपछि काठमाडौँ फिर्ता भएका हुन् ।

६६ घण्टा ट्रान्जिटमै बिताउनुपरेका उनले पासपोर्ट खोजीका लागि हङकङ विमानस्थल र नेपाली कन्सुलेटको मद्दत मागेका थिए । तर, नभेटेपछि उनी काठमाडौँ फर्कनु परेको छ । कुँवर हङकङबाट नेपाल फर्किएको उनकी प्रेमिका तथा गायिका समृद्धि राईले जनाएकी छिन् ।

फेसबुकमा एक स्टाटस राख्दै जानकारी दिएकी राईका अनुसार कुँवर, आमा र उनी अस्ट्रेलियातर्फ उडेका थिए । कुँवर नेपाल फर्किए पनि आमा र समृद्धि चाहिँ अस्ट्रेलिया उडेका छन् ।

कुँवर नेपाल फर्किएपछि उनको ‘रिबर्थ’ अस्ट्रेलिया टूर भने प्रभावित बनेको छ । मेलबर्नको कन्सर्ट पोस्टपोन्ड भए पनि अन्य सहरको कार्यक्रम भने निर्धारित समयमा हुने राईले जनाएकी छन् । हराएको पासपोर्ट पुनः बनाएर फर्किन कुँवर काठमाडौँ आएका हुन् ।