• १७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 29 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   पहिलो हाफमा जोर्डनविरुद्ध नेपाललाई १-० को अग्रता ★   घरेलु मैदानमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नेछौं– साफ यु–१६ नेपाली महिला टोली ★   उद्योगी व्यवसायीहरुलाई राज्यको नीतिले संरक्षण गर्न आवश्यक छः सभापति लामिछाने ★   गगन थापाको आरोपः सम्पती शुद्धीकरण र राजश्व अनुसन्धान विभाग प्रधानमन्त्रीको इच्छाअनुसार चल्छन् ★   गठबन्धनलाई निरन्तरता दिन हामी प्रतिबद्ध छौँः प्रधानमन्त्री दाहाल ★   त्रिभुवन आर्मी पाँचथर गोल्डकपको फाइनलमा ★   गठबन्धनमा समस्या छैन: अध्यक्ष नेपाल ★   मानव बेचबिखनमा संलग्न मियाँ पक्राउ ★   व्यवसाय सुरु गर्नुअधि वास्तुका यी टिप्स पालना गर्नुस् ★   हतारमा मुद्दा चलाउने पद्धतिलाई निरुत्साहित गर्न सम्पती शुद्धीकरण अनुसन्धान विभागलाई समितिको निर्देशन

नेपाल संस्कृत विश्वविद्यालयले आफ्नै जग्गा उपभोग गर्न पाएन, समस्या समाधान होस्: सांसद देवकोटाfile photo

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेसकी सांसद अनिता देवकोटाले नेपाल संस्कृत विश्वविद्यालयले आफ्नो जग्गा उपभोग गर्न नपाएको भन्दै समस्या समाधानका लागि सरकारको ध्यानाकर्षण गराउनुभएको छ ।

आईतवार राष्ट्रिय सभाको बैठकमा बोल्दै सांसद देवकोटाले दाङमा अवस्थित नेपाल संस्कृत विश्वविद्यालयलाई व्यक्तिहरुले दान दिएको जग्गा कानून मिचेर हड्पिएको भन्दै यसतर्फ सरकारको ध्यानाकर्षण गराउनुभएको हो । उहाँले विश्वविद्यालयले आफ्नो जग्गा उपभोग गर्न नपाएको भन्दै प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहालले समस्या समाधान गर्न पहल नगरेको बताउनु भयो । उहाँले राप्ति स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा भिसी र रेक्टर नियुक्ति गर्न पनि सरकारसँग आग्रह गर्नुभयो ।

उहाँले दाङमा एयरपोर्ट निर्माण गर्न माग समेत गर्नुभयो ।