• १७ फाल्गुन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Feb 29 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाललाई पेनाल्टीमा हराउँदै जोर्डनले जित्यो वाफ च्याम्पियनसिपको उपाधि ★   पहिलो हाफमा जोर्डनविरुद्ध नेपाललाई १-० को अग्रता ★   घरेलु मैदानमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्नेछौं– साफ यु–१६ नेपाली महिला टोली ★   उद्योगी व्यवसायीहरुलाई राज्यको नीतिले संरक्षण गर्न आवश्यक छः सभापति लामिछाने ★   गगन थापाको आरोपः सम्पती शुद्धीकरण र राजश्व अनुसन्धान विभाग प्रधानमन्त्रीको इच्छाअनुसार चल्छन् ★   गठबन्धनलाई निरन्तरता दिन हामी प्रतिबद्ध छौँः प्रधानमन्त्री दाहाल ★   त्रिभुवन आर्मी पाँचथर गोल्डकपको फाइनलमा ★   गठबन्धनमा समस्या छैन: अध्यक्ष नेपाल ★   मानव बेचबिखनमा संलग्न मियाँ पक्राउ ★   व्यवसाय सुरु गर्नुअधि वास्तुका यी टिप्स पालना गर्नुस्

इमाडोलमा आमाले गरिन् आत्महत्या, कोठाभित्र दुई बच्चा पनि मृत भेटिएललितपुर । इमाडोलमा महिला र दुई बच्चाको मृत्यु भएको छ ।

ललितपुरको महालक्ष्मी नगरपालिका–४ स्थित इमाडोल ओचुहाइटमा बस्ने ३६ वर्षीया रविना महर्जनले ४ तले घरको छतबाट हामफाल्दा मृत्यू भएको जिल्ला प्रहरी परिसर ललितपुरका प्रवक्ता प्रहरी उपरीक्षक नवराज कार्कीले जानकारी दिए ।

छतबाट हामफालेर गम्भीर घाइते भएकी रविनालाई उपचारको लागि किस्ट अस्पतालमा लगिएको थियो । उनको उपचारको क्रममा शनिबार राति ९ बजे मृत्यु भएको हो ।

रविनाका दुईजना बच्चाहरुको पनि मृत्यु भएको छ । ६ वर्षीय छोरा अश्वेत महर्जन र छोरी रीभा महर्जन कोठामा अचेत फेला परेपछि स्थानियले उपचारका लागि अस्पताल पुराएका थिए । उनीहरुको पनि मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

घरमा उनी श्रीमान्, सासु र दुई सन्तानसहित बस्दै आएकी थिइन् । घटना हुँदा श्रीमान घरमा नभएको र सुसाइट नोट समेत फेला नपरेकाले कारण खुल्न नसकेको एसपी कार्कीले जानकारी दिए । घटनाबारे अनुसन्धान जारी रहेको छ ।