• २९ असार २०८१, शनिबार
  •      Sat Jul 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   त्रिशूलीमा बेपत्ता तीन जनाको शव फेला ★   सूचना प्रविधि क्षेत्रको विकासलाई सरकारले प्राथमिकतामा राख्नुपर्छ:अध्यक्ष ढकाल ★   स्रष्टाले सम्झिए आदिकवि ★   प्रहरी जवानको परीक्षा दिँदै गरेका छ नक्कली परीक्षार्थी पक्राउ ★   चाइना निर्माण कम्पनीसँगको समन्वयमा पूर्वपश्चिम राजमार्गका खाल्डाखुल्डी पुर्दै ट्राफिक प्रहरी ★   पशुपति क्षेत्रमा गङ्गामाई रथयात्रा ★   नारायणीमा दुईवटा शव फेला ★   ओली सरकारमा लोसपा सहभागी हुने, मन्त्री छान्ने जिम्मा अध्यक्ष ठाकुरलाई ★   आइतबारका लागि निर्धारित प्रतिनिधिसभाको बैठक सोमबार सर्यो ★   एमाले अध्यक्ष ओली आइतबार चौंथोपटक प्रधानमन्त्री बन्दै !

नेपाललाई पहिलो सफलता, डेब्यु खेल मै ढकालले लिए विकेटकाठमाडौँ । तीन एकदिवसीय सिरिजअन्तर्गत पहिलो खेलमा क्यानडाविरुद्ध नेपाललाई पहिला सफलता मिलेको छ ।

क्यानडाका ओपनर नवनित लाई ६ रनमा आउट गराउदै रिजन ढकालले नेपाललाई पहिलो सफलता दिलाएका हुन् ।

बाँया हाते तीब्र गतिका बलर ढकालले आजको खेलबाट ओडीआईमा डेब्यु गरेका थिए । उनले डेब्युको पहिलो ओभरमै विकेट लिएका हुन् ।

नेपालले दिएको २२५ रन को लक्ष्य पछ्याएको क्यानडाले ४ ओभरमा एक विकेट गुमाएर २५ रन बनाएको छ ।