• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   करेन्ट लागेकालाई बचाउन खोज्नेको मृत्यु, अर्का घाइते ★   प्रधानमन्त्रीको आवाजलाई नै नसुनि बजेट पारित भयो: सांसद खतिवडा ★   केदार कार्कीको रिट खारेज, मुख्यमन्त्रीमा हिक्मत कार्कीको निरन्तरता ★   बजेट शतप्रतिशत कार्यान्वयन गर्न सरकारले सामथ्र्य देखाउनुपर्छ: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   टेलिभिजन शोमा गरेको टिप्पणीलाई लिएर स्वस्तिमा र साम्राज्ञीले मागे जसितासँग माफी ★   अस्पताल भर्ना भएपछि पानी सङ्कटको विषयमा जारी भारतिय जलमन्त्रीको भोक हडताल समाप्त ★   आयकर ऐनको दफा ५७ लगानी प्रोत्साहनका लागि संशोधन गरिएको हो: अर्थमन्त्री पुन ★   बलिउड स्टारको पारिश्रमिक लगातार बढेपछि अनिल कपुरले दिए फ्रिमा काम गरेको उदाहरण ★   धनराजको घोषणा: मैले एक रुपैयाँ पनि भ्रष्टाचार गरेको प्रमाण ल्याए राजनीति छोड्छु ★   गगनको टिप्पणी: म जादुगर हो भनेको जस्तो गरी यताउति उफ्रिने काम प्रधानमन्त्रीलाई छोडिदिउँ

ललितपुर महानगरपालिका कार्यालय अगाडि अभियन्ता ईः १०८ मिनेट उभिनेफाईल फोटो

काठमाडौं । फुटपाथ पसल हटाउने ललितपुर महानगरपालिकाको निर्णयविरुद्ध अभियन्ता ईः (इशान अधिकारी) ले विरोध जनाउने हुनुभएको छ ।

उहाँले आज महानगरपालिका कार्यालय अगाडि १०८ मिनेट उभिएर विरोध जनाउन लाग्नुभएको हो । यसअघि पनि उहाँले उभिएर विरोध जनाइसक्नुभएको छ । काठमाडौँ महानगरपालिकाले फुटपाथबाट व्यापारीहरुलाई हटाएको विरोधमा उहाँले राष्ट्रिय सभागृह अगाडि १९९ घण्टासम्म उभिएर विरोध जनाउनुभएको थियो ।

त्यतिबेला महानगरपालिका र ईः बीच फुटपाथ पसललाई व्यवस्थित गर्ने लगायतका चार बुँदामा सहमति भएको थियो । ललितपुर महानगरपालिकाले पनि विकल्पविना फुटपाथका व्यापारीहरुलाई हटाउने निर्णय गरेको छ । त्यसैले ईःले फेरि उभिएर विरोध जनाउन लाग्नुभएको हो । आज दिउँसो ३ बजेदेखि ललितपुर महानगरपालिका कार्यालय अगाडि उभिएर विरोध जनाउने उहाँले जानकारी दिनुभएको छन् ।